Stranica: 25/37.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 29 sij 2010, 13:57
Postao/la iweb
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 21 vel 2010, 14:50
Postao/la 4ndY
Možda je netko primjetio

da je promijenjen malo raspored Naslovnice HOW-a.
Ispod haube je ažuriran MediaWiki na najnoviju verziju i još je par stvari ispolirano.
Ispričavam se svima koji su imali neki ne-zadani skin, jer sam svim korisnicima postavio na zadani (moja pogreška

). Srećom lako se vrati na staro

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 21 vel 2010, 15:08
Postao/la zole052
4ndY je napisao/la:Možda je netko primjetio

da je promijenjen malo raspored Naslovnice HOW-a.
Ispod haube je ažuriran MediaWiki na najnoviju verziju i još je par stvari ispolirano.
Je je... jos jutros

Bolje mi izgleda ovako.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 23 vel 2010, 20:02
Postao/la nicky
Upravo sam pogledala wiki.open.hr a kad tamo - iznenađenje
Stranica sad puuno bolje izgleda
4ndY pretpostavljam da je to tvojih ruku djelo so

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 24 vel 2010, 00:56
Postao/la 4ndY
nicky je napisao/la:
Stranica sad puuno bolje izgleda
4ndY pretpostavljam da je to tvojih ruku djelo so

Hvala

(jednom sam od desetaka pokušaja valja morao pogodit

)
Naravno, ako imate kritika, ne sumnjam da to može i bolje
(indirektno je i Valent zaslužan za ovu posljednju modifikaciju

)
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 27 ožu 2010, 22:53
Postao/la Suko
Ne radi video na HOW-u !!!!!!!!!!!!
Kako ćemo mi u novo tisućljeće kad se mora čitajući do znanja dolaziti!?
Nitko više nema vremena za čitanje.
Sad ozbiljno. Napravio sam video.
Konvertirao ga u mp4.
Dodao u hr.open.wiki kanal.
I kreirao kod.
I naravno, fail!
Ajde, 4ndy, popravi to molim te.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 28 ožu 2010, 10:41
Postao/la 4ndY
Suko je napisao/la:
Ajde, 4ndy, popravi to molim te.

Jesam. Trebaš samo lupit 2 entera ispred početka <video> taga.
http://wiki.open.hr/wiki/Pomoc:Video_na_wikiju
btw jel netko za to da razmislimo o vlastitom hostanju videa, ali u OGG formatu zajedno s HTML <video> tagom? Ipak je ovo flash, a i 3rd party hosting... kava
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 28 ožu 2010, 10:57
Postao/la zole052
4ndY je napisao/la:
btw jel netko za to da razmislimo o vlastitom hostanju videa, ali u OGG formatu zajedno s HTML <video> tagom? Ipak je ovo flash, a i 3rd party hosting... kava
Je lijepo razmisljas ali ovako na youtubeu ce masa ljudi doci do tog tutorijala iako nezna za HOW pa cak ni za linux jer je to cross platform program...
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 28 ožu 2010, 11:33
Postao/la Suko
Odlična je ideja za vlastiti hosting.
Ionako Recordmydesktop snima u ogg-u.
A i nije problem uploadati još i na youtube. Za šire mase.

Ti vidi kako bi to napravili, HTML5 bi bio idealan.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 04 tra 2010, 11:55
Postao/la iweb
uzmite fino neki opensource softver