Stranica: 23/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 11 lis 2009, 12:51
Postao/la Suko
Možda malo dotjerati Pomoć:Pravila i preporuke?
1.Trebalo bi postaviti kod za:
Thumb slike
Postavljanje slike desno, lijevo na stranici
Postavljanje veličine slike u pixelima.
2.Nedostaje objašnjenje kako napraviti bullete i numerirane liste. Postoji samo izgled takvih lista.
3.Možda postaviti kod za tablice i objašnjenje koda? (Možda prekomplicirano. Ne znam koliko bi bilo potrebno)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 11 lis 2009, 15:53
Postao/la 4ndY
A nema baš smisla jer sve to već piše i na hrvatskoj wikipediji:
http://hr.wikipedia.org/wiki/WP:%C5%A0B
http://hr.wikipedia.org/wiki/Pomo%C4%87 ... Wikipedije
...

Mi bi trebali imati samo one stvari koje su različite od wikipedije :?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 17 lis 2009, 17:23
Postao/la Suko
Neki od pingvina mi se loše iscrtaju na početnoj stranici.
slika
Da li se to i drugima događa?
I da li se to može srediti?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 17 lis 2009, 18:19
Postao/la 4ndY
Neobično. Meni je sve ok.

Koji je to browser i da li koristiš "zoom"?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 17 lis 2009, 18:51
Postao/la Suko
4ndY je napisao/la:Neobično. Meni je sve ok.

Koji je to browser i da li koristiš "zoom"?
Da, moguće je do browsera.
Bio sam na Hardyu koji ima Firefox 3.0.
Sad sam na Fedori, Firefox 3.5 i sve je OK.
Znači, bilo je do stare verzije Firefoxa.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 17 lis 2009, 18:53
Postao/la zole052
Suko je napisao/la:
4ndY je napisao/la: Da, moguće je do browsera.
Bio sam na Hardyu koji ima Firefox 3.0.
Sad sam na Fedori, Firefox 3.5 i sve je OK.
Znači, bilo je do stare verzije Firefoxa.
Ja imam forefox 3.0 i sve je normalno... siguran da nemas zumiranu stranicu?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 17 lis 2009, 19:01
Postao/la Suko
zole052 je napisao/la:
Suko je napisao/la:
4ndY je napisao/la: Da, moguće je do browsera.
Bio sam na Hardyu koji ima Firefox 3.0.
Sad sam na Fedori, Firefox 3.5 i sve je OK.
Znači, bilo je do stare verzije Firefoxa.
Ja imam forefox 3.0 i sve je normalno... siguran da nemas zumiranu stranicu?
Možda je i malo zuma bilo ... :oops: slika

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 16 stu 2009, 22:19
Postao/la semiRocket

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 pro 2009, 20:03
Postao/la iweb
Zašto je meni dolje?
P.S. Ne mislim na sebe nego na izbornik, da me krivo ne shvatite

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 09 pro 2009, 23:27
Postao/la 4ndY
iweb je napisao/la:Zašto je meni dolje?
P.S. Ne mislim na sebe nego na izbornik, da me krivo ne shvatite
Pa, kako linkovi u tom izborniku nisu baš frekventni, mislio sam da neće biti veliko zlo ih staviti dolje i time povećati površinu za sam sadržaj. Možda i zbog neke simterije i to... :misli 8-)

Koji ti točno link iz izbornika "fali"?