Stranica: 22/34.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 19:43
Postao/la Dee_Monk
E ljudovi, predlazem 1 forum, Tutorijali... komande za terminal (video sam da imamo slicnu temu), tutorijali za programiranje, photoshop, gimp, pravljenje tema, screensaver-a..itd... zajedno da pravimo, postujemo...bice lakse svima, svakom ce nesto zatrebati i bice lakse novim korisnicima...
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 20:46
Postao/la calisto053
Dee_Monk je napisao/la:E ljudovi, predlazem 1 forum, Tutorijali... komande za terminal (video sam da imamo slicnu temu), tutorijali za programiranje, photoshop, gimp, pravljenje tema, screensaver-a..itd... zajedno da pravimo, postujemo...bice lakse svima, svakom ce nesto zatrebati i bice lakse novim korisnicima...
Svega toga već ima i po forumu i po LZS portalu. Potraži i naći ćeš sve što ti treba. Čitaj i uči od iskusnijih da bi znao upravljati svojom distrom, a ne obratno. Uvijek se možeš uključiti u uređivanje foruma, ali tek kasnije...
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 20:52
Postao/la Abzeenth
Dee_Monk je napisao/la:E ljudovi, predlazem 1 forum, Tutorijali... komande za terminal (video sam da imamo slicnu temu), tutorijali za programiranje, photoshop, gimp, pravljenje tema, screensaver-a..itd... zajedno da pravimo, postujemo...bice lakse svima, svakom ce nesto zatrebati i bice lakse novim korisnicima...
Hm, pa imamo već podforum za slične stvari, zove se Savjeti i trikovi. Evo ga ovdje:
http://www.linuxzasve.com/forum/viewforum.php?f=29 
Problem je samo što se malo tko pridržava toga da bi se tutoriali i slične teme trebale stavljati tamo, pa su razbacani posvuda. Pokušavam to uređivati i držati donekle preglednim i posloženim, ali teško je, a pogotovo kad mi prigovaraju da ne valjam. Onda izgubim svu motivaciju i bude me baš briga što je nered na forumu. Inače ti je sasvim OK prijedlog. Možda bi trebalo uhvatiti malo vremena pa urediti taj podforum. Treba se samo dogovoriti.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 20:55
Postao/la calisto053
Abzeenth je napisao/la:Pokušavam to uređivati i držati donekle preglednim i posloženim, ali teško je, a pogotovo kad mi prigovaraju da ne valjam. Onda izgubim svu motivaciju i bude me baš briga što je nered na forumu.
Ti nas jedina spašavaš da ne krepamo sami od vlastitih offtopica

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 21:10
Postao/la Abzeenth
awwww, calisto
Ali stvarno, ako netko ima ideju kako urediti taj podforum da počne sličiti na nešto actually upotrebljivo/korisno, slobodno napišite ovdje. Dee_Monk, možeš se i ti uključiti

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 21:39
Postao/la Dee_Monk
ex admin sam, imam dostaaaa iskustva...pa racunajte na mene!
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 17 kol 2012, 21:46
Postao/la Abzeenth
Super!

Jedva čekam plan & program za uređenje

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 18 kol 2012, 03:06
Postao/la max360se
Dee_Monk je napisao/la:E ljudovi, predlazem 1 forum, Tutorijali... komande za terminal (video sam da imamo slicnu temu), tutorijali za programiranje, photoshop, gimp, pravljenje tema, screensaver-a..itd... zajedno da pravimo, postujemo...bice lakse svima, svakom ce nesto zatrebati i bice lakse novim korisnicima...
wiki.open.hr
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 19 kol 2012, 19:21
Postao/la iweb
Abzeenth je napisao/la:
5) integracija IRC-a na forumu - kako? Postavljanje linka na channel?
Možda nešto
ovako, pa da na toj stranici stavimo iframe ili što već na freenode webchat klijent?
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 20 kol 2012, 19:02
Postao/la jurastublic
Jel linuxzasve ima IRC kanal? Ako ima, trebalo ga je stavit u glavni meni homepagea.