Stranica: 22/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 08 lis 2009, 14:23
Postao/la retsam
Kad sam htio osvježiti članak o chakri na wiki-ju jedva sam našao link za log-in, mislim da bi to trebalo biti veće ili na nekom drugom uočljivijem mjestu.

P.S. Sorry ako je to feature.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 08 lis 2009, 18:05
Postao/la jjj
Mislio sam se registrirati pa popraviti sam, no kako je naslovna zaštićena, iznosim ovdje:

Pod "Zašto" prvi bullet počinje sa "sufati", dok pod "Kako" druga rečenica započinje sa "svako".
Grešaka ima još (pogledati samo prvi paragraf), a i sam tekst ne bi bilo loše ispolirati.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 08 lis 2009, 18:16
Postao/la 4ndY
jjj je napisao/la:Mislio sam se registrirati pa popraviti sam, no kako je naslovna zaštićena, iznosim ovdje:

Pod "Zašto" prvi bullet počinje sa "sufati", dok pod "Kako" druga rečenica započinje sa "svako".
Grešaka ima još (pogledati samo prvi paragraf), a i sam tekst ne bi bilo loše ispolirati.
Sorry, my bad... malo sam prerađivao naslovni tekst - da ima više smisla. Do navečer ću ga "ispolirati". :mrgreen:

EDIT: sad sam shvatio zašto mi fale slova... ova tipkovnica na posuđenom laptopu ne prima baš slova, moram lupat kao na pisačoj mašini (Fujistu-Siemens... vrlo loše... ruga_se )

Samo ti prijavi greške, dapače ;)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 10 lis 2009, 16:29
Postao/la 4ndY
retsum je napisao/la: P.S. Sorry ako je to feature.
Hmm, to je "feature"... htio sam da se taj user dio malo prikrije, jer zaista nije bitan, osim kod logina/logouta (a u korist tim funkcijama ide što se nalaze na uobičajenom mjestu: na vrhu desno). :?
jjj je napisao/la: a i sam tekst ne bi bilo loše ispolirati.
Evo ga (nadam se da je sad to to) :mrgreen:

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 10 lis 2009, 20:06
Postao/la jjj
4ndY je napisao/la: Evo ga (nadam se da je sad to to) :mrgreen:
Samo greške:

P1:
stranom jezikom (padež)

P2:
U ovom je trenu, poznavanje (zarez suvišan)
Malo ljudi zna da se s jednom uobičajenom GNU/Linux distribucijom (uobičajen znači koji je u običaju, rekao bih da smisao rečenice zahtijeva "običnom")

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 10 lis 2009, 21:34
Postao/la Abzeenth
Par pitanja (ne naročito pametnih):

1. Zašto je naslovna zaštićena/jesu li još neki dijelovi wikija slično nedostupni za uređivanje?

2. Nudim pomoć, ne samo pri uređivanju wikija nego i vijesti na linuxzasve portalu; prvenstveno me zanima prevođenje (eng>hr, šve>eng>hr, šve>hr, po potrebi i španjolski>hrvatski) - kome se obratiti?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 10 lis 2009, 21:51
Postao/la Suko
Abzeenth je napisao/la:Par pitanja (ne naročito pametnih):

1. Zašto je naslovna zaštićena/jesu li još neki dijelovi wikija slično nedostupni za uređivanje?
Koliko ja znam jedino naslovnica i pomoć se ne mogu uređivati.
Sve ostalo ti je širom otvoreno.
Abzeenth je napisao/la:2. Nudim pomoć, ne samo pri uređivanju wikija nego i vijesti na linuxzasve portalu; prvenstveno me zanima prevođenje (eng>hr, šve>eng>hr, šve>hr, po potrebi i španjolski>hrvatski) - kome se obratiti?
Iv@n ti je urednik sitea. Njemu se obrati.
A, možeš postati i na Linux vijesti, ili na dodavanje sadržaja ako imaš što zanimljivo.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 10 lis 2009, 22:05
Postao/la Abzeenth
Suko je napisao/la:Iv@n ti je urednik sitea. Njemu se obrati.
A, možeš postati i na Linux vijesti, ili na dodavanje sadržaja ako imaš što zanimljivo.
Okay, hvala. :) To za postanje vijesti na forum sam znala, zanimalo me treba li se negdje posebno javiti ako želim prevoditi članke.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 10 lis 2009, 22:13
Postao/la Suko
Abzeenth je napisao/la:
Suko je napisao/la:Iv@n ti je urednik sitea. Njemu se obrati.
A, možeš postati i na Linux vijesti, ili na dodavanje sadržaja ako imaš što zanimljivo.
Okay, hvala. :) To za postanje vijesti na forum sam znala, zanimalo me treba li se negdje posebno javiti ako želim prevoditi članke.
Samo naprijed...
Svaka aktivnost je dobrodošla. :)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 11 lis 2009, 10:19
Postao/la 4ndY
jjj je napisao/la: Samo greške:

P1:
stranom jezikom (padež)

P2:
U ovom je trenu, poznavanje (zarez suvišan)
Malo ljudi zna da se s jednom uobičajenom GNU/Linux distribucijom (uobičajen znači koji je u običaju, rekao bih da smisao rečenice zahtijeva "običnom")
Hvala, fixed :D