Stranica: 21/34.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 16:00
Postao/la max360se
E da, i Twitter
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 17:13
Postao/la iv@n
We'll look in to it

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 17:17
Postao/la max360se
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 17:21
Postao/la iv@n
Dodano!

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 17:22
Postao/la max360se
Hvala

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 17:27
Postao/la max360se
Što god upišem pod G+ kad spremim i pogledam profil pretvori u 0
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 17:44
Postao/la iweb
Kako da upišemo to kao broj? TO treba biti textfield. Ne brojevi, kako si stavio brojeve?
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 18:06
Postao/la iv@n
Pa 01101010101010010101010101 itd. naravno...
Ispravljam.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 24 lip 2012, 18:59
Postao/la max360se
Sad radi

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 16 srp 2012, 13:41
Postao/la max360se
Može li se dodati
ovaj smajlić, po mogućnosti bočno.
