Stranica: 21/34.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 16:00
Postao/la max360se
E da, i Twitter

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 17:13
Postao/la iv@n
We'll look in to it ;)

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 17:17
Postao/la max360se
iv@n je napisao/la:We'll look in to it ;)
:D :hepihepi

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 17:21
Postao/la iv@n
Dodano! :thumbs

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 17:22
Postao/la max360se
Hvala :D

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 17:27
Postao/la max360se
Što god upišem pod G+ kad spremim i pogledam profil pretvori u 0

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 17:44
Postao/la iweb
Kako da upišemo to kao broj? TO treba biti textfield. Ne brojevi, kako si stavio brojeve?

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 18:06
Postao/la iv@n
Pa 01101010101010010101010101 itd. naravno...

Ispravljam.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 18:59
Postao/la max360se
Sad radi :D

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 16 srp 2012, 13:41
Postao/la max360se
Može li se dodati ovaj smajlić, po mogućnosti bočno. :zamisljen :D