Stranica: 3/3.

Re: upravitelj softverom

Postano: 27 vel 2012, 21:31
Postao/la dragolas
ha,ha,pa valjda neko bude ,a možda i ono samo proradi,ha,ha,neznam zašto neće,abaš mi je fora malo ovo na linux-u,moraš više toga sam,nije kao windows

Re: upravitelj softverom

Postano: 27 vel 2012, 21:34
Postao/la zole052
dragolas je napisao/la:ha,ha,pa valjda neko bude ,a možda i ono samo proradi,ha,ha,neznam zašto neće,abaš mi je fora malo ovo na linux-u,moraš više toga sam,nije kao windows
to ti se cini, nemoras... pogotovo ako koristis ubuntu ili mint ali zato mozes ako hoces uci u dubinu, sve ti je otvoreno... a i windowse moras skuziti kada ih prvi put vidis :)

Re: upravitelj softverom

Postano: 29 vel 2012, 18:03
Postao/la dragolas
na MINT !" kde okruženje,mi je nestala ona početna tema,znači siva sa onim malo ljepšim prikazom,sad sve pocrnilo,jedva da vidim slova u okvirima,to je greška ili to nešto samo šalata,nevalja ovako,kako to vratiti ili urediti,ili i to šteka kao onaj manager softver,ima li pomoći

Re: upravitelj softverom

Postano: 29 vel 2012, 18:34
Postao/la Suko
Odeš na System settings. Tamo imaš Common Appearance. U njemu imaš Applications Appearance i u tome Colour. Probaj odabrati neku bolju kombinaciju boja.