Re: Tails
Postano: 02 lip 2023, 11:32
Ima nas ... 
U zadnjih godinu dana 5.8 sam koristio par puta kad mi je trebao, 5.11 sam preskočio jer nisam imao potrebe, 5.13 sam probao jer mi je trebao (taman je dan dva ranije izašao), ali me zezao WANN modem (nikako se nije htio spojiti na net), pa sam na kraju morao prek WiFi-a od lokalne birtije.Jeremija je napisao/la:Koristi li ovu distru itko osim Snowdena?
Kaj moraš na poslu (SOA) napisati polumjesečno izvješće šefovima, pa si ovako mislio ušparati na vremenuJeremija je napisao/la:Onako informativno, više statistika korištenja.