Stranica: 20/34.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 14 tra 2012, 10:49
Postao/la glaskoncILLa
za razliku od svih ostalih.. :)

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 15 tra 2012, 02:42
Postao/la max360se
Lutherus je napisao/la:Za Slackware i Gentoo, pogotovo za Gentoo ne treba posebne podforume otvarati. Em kaj je premalo korisnika em kaj su te distre ono kaj ti hoćeš da budu, pogotovo Gentoo.
Upravo to, a ako i nesto zelis pitati, to pitas pod Arch podforumom.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 15 tra 2012, 07:56
Postao/la zole052
max360se je napisao/la:
Lutherus je napisao/la:Za Slackware i Gentoo, pogotovo za Gentoo ne treba posebne podforume otvarati. Em kaj je premalo korisnika em kaj su te distre ono kaj ti hoćeš da budu, pogotovo Gentoo.
Upravo to, a ako i nesto zelis pitati, to pitas pod Arch podforumom.
:?

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 15 tra 2012, 08:06
Postao/la Lutherus
Zakaj bi ako imaš problem na Slacku pital to pod Arch forumom? Kaj je toliko teško otvoriti temu pod Linux distribucije općenito i pred naziv staviti [Slackware] ?

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 15 tra 2012, 08:47
Postao/la drade
Malo mi je muka surfati po svim podforumima trazeci probleme koji se daju rijesiti, to je zbog toga jer je vecina problema "linux generic", te se daju rijesiti bez obzira na distru koju netko koristi.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 15 tra 2012, 20:34
Postao/la max360se
Lutherus je napisao/la:Zakaj bi ako imaš problem na Slacku pital to pod Arch forumom? Kaj je toliko teško otvoriti temu pod Linux distribucije općenito i pred naziv staviti [Slackware] ?
Jer su recimo srodne distre, ali da imas pravo jer ako tako gledam, mogu pitanje o Slackware postavit pod svaku distru :D

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 17 tra 2012, 17:41
Postao/la bejn328
Kakve su šanse da se poveća maksimalna veličina avatara ?

Trenutno je 65x65 što je isuviše malo a recimo po mom mišljenju bilo bi okej da bude 140x140 i barem maksimalna težina slike.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 17 tra 2012, 20:03
Postao/la max360se
bejn328 je napisao/la:Kakve su šanse da se poveća maksimalna veličina avatara ?

Trenutno je 65x65 što je isuviše malo a recimo po mom mišljenju bilo bi okej da bude 140x140 i barem maksimalna težina slike.
Pa ova velicina je standardna, nema potrebe za povecanjem, samo bi smetao tako veliki avatar, a i nemozes dobiti nesto s tim jer je maximalna velicini slike 24.55KiB i to je s razlogom tako. Zasto, pa zato da se ne puni prostor na hostu bezveze i zato sto svaki put kad ucitavas stranicu, sa njom ucitavas i slike, a sto su slike vece, to se duze ucitava.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 15:53
Postao/la max360se
Zašto ne dodate u postavke profila da možemo dodat G+ ? Već postoje Jabber, MSN i sl. Znam da to sve nisu društvene mreže tog tipa ali ipak.

Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu

Postano: 24 lip 2012, 15:59
Postao/la iweb
A Twitter? slika