Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Postano: 14 tra 2012, 10:49
za razliku od svih ostalih.. 
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
Upravo to, a ako i nesto zelis pitati, to pitas pod Arch podforumom.Lutherus je napisao/la:Za Slackware i Gentoo, pogotovo za Gentoo ne treba posebne podforume otvarati. Em kaj je premalo korisnika em kaj su te distre ono kaj ti hoćeš da budu, pogotovo Gentoo.
max360se je napisao/la:Upravo to, a ako i nesto zelis pitati, to pitas pod Arch podforumom.Lutherus je napisao/la:Za Slackware i Gentoo, pogotovo za Gentoo ne treba posebne podforume otvarati. Em kaj je premalo korisnika em kaj su te distre ono kaj ti hoćeš da budu, pogotovo Gentoo.
Jer su recimo srodne distre, ali da imas pravo jer ako tako gledam, mogu pitanje o Slackware postavit pod svaku distruLutherus je napisao/la:Zakaj bi ako imaš problem na Slacku pital to pod Arch forumom? Kaj je toliko teško otvoriti temu pod Linux distribucije općenito i pred naziv staviti [Slackware] ?
Pa ova velicina je standardna, nema potrebe za povecanjem, samo bi smetao tako veliki avatar, a i nemozes dobiti nesto s tim jer je maximalna velicini slike 24.55KiB i to je s razlogom tako. Zasto, pa zato da se ne puni prostor na hostu bezveze i zato sto svaki put kad ucitavas stranicu, sa njom ucitavas i slike, a sto su slike vece, to se duze ucitava.bejn328 je napisao/la:Kakve su šanse da se poveća maksimalna veličina avatara ?
Trenutno je 65x65 što je isuviše malo a recimo po mom mišljenju bilo bi okej da bude 140x140 i barem maksimalna težina slike.
