Stranica: 20/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 02 lis 2009, 18:42
Postao/la Suko
Možda neka druga kombinacija boje teksta i pozadine kod napisanih naredbi?
Ova je možda malo preintenzivna?
slika
I još jedna stvar;
Razmisliti o postavljanju bar nekih linkova na vrh stranice.
Da ne moram skrolati skroz na dno stranice ako hoći ići na npr. Naslovnicu.
Inače, lijepo izgleda. :)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 03 lis 2009, 00:01
Postao/la 4ndY
Suko je napisao/la:Možda neka druga kombinacija boje teksta i pozadine kod napisanih naredbi?
Ova je možda malo preintenzivna?
Slažem se, malo je prehardcore :-) probat ću neku blažu kombinaciju.
I još jedna stvar;
Razmisliti o postavljanju bar nekih linkova na vrh stranice.
Da ne moram skrolati skroz na dno stranice ako hoći ići na npr. Naslovnicu.
Stisni na natipis "wiki" na banneru, to ti je "Naslovnica" ;) (moram smislit kako to uočljivije napraviti...)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 03 lis 2009, 08:11
Postao/la Suko
I još jedna stvar:
Jel možeš vratiti na dno stranice koliko puta je ta stranica bila pogledana?
Čisto da znam koliko ljudi čitaju pojedine stranice...
To mi fali na ovom novom skinu.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 03 lis 2009, 08:39
Postao/la iv@n
4ndY je napisao/la:Ajd probaj sad, dodao sam clear: both;
Nope... ista stvar.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 04 lis 2009, 14:14
Postao/la 4ndY
Suko je napisao/la:I još jedna stvar:
Jel možeš vratiti na dno stranice koliko puta je ta stranica bila pogledana?
Čisto da znam koliko ljudi čitaju pojedine stranice...
To mi fali na ovom novom skinu.
Vratio :-)
iv@n je napisao/la: Nope... ista stvar.
Možda ti se zacachealo? No, ionako će ta tablica ubrzo doživjeti komplenti overhaul gdje ću vjerojatno ispraviti te nelogičnosti :?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 lis 2009, 11:36
Postao/la 4ndY
iv@n je napisao/la: Nope... ista stvar.
Sredio (valjda) :mrgreen:

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 lis 2009, 11:39
Postao/la iv@n
4ndY je napisao/la:
iv@n je napisao/la: Nope... ista stvar.
Sredio (valjda) :mrgreen:
Yep! :thumbs2

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 lis 2009, 15:51
Postao/la semiRocket
Napravio sam par ss na windows browserima

Opera 10.00
opera-1
opera-2

IE 6.0
ie-6

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 lis 2009, 18:44
Postao/la 4ndY
semiRocket je napisao/la: IE 6.0
ie-6
IE6 cu totalno "eliminitrat" tako da ću forsat stari izgled. Zbilja mi se neda IE6 fiksat :?

Opera ok izgleda, ne?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 06 lis 2009, 19:59
Postao/la semiRocket
4ndY je napisao/la: Opera ok izgleda, ne?
Valjda, ne znam kako treba izgledati. Mislio sam da ovih rubova ne bi smjelo biti

slika