Stranica: 181/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 tra 2015, 10:02
Postao/la calisto053
hrvooje je napisao/la:Da li vama radi tapatalk ? Vrti 'connecting to server ...' i onda 'failed to connect'.
Tapatalk plugin za forum je ugašen prije par mjeseci iz sigurnosnih razloga

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 tra 2015, 11:19
Postao/la shicy
or'lo, gor'lo, je*e e nami...

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 tra 2015, 15:09
Postao/la shrike
shicy je napisao/la:or'lo, gor'lo, je*e e nami...

više duhana, više duhana!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 svi 2015, 11:55
Postao/la Yeti
Ugasili su Grooveshark.. http://grooveshark.com/

Ode lijepa lista izvodaca i glazbe koji su bili dobri a nepoznati, i sad jbg necu se vise nikad svih sjetit...

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 svi 2015, 14:19
Postao/la Abzeenth
Yeti je napisao/la:Ugasili su Grooveshark.. http://grooveshark.com/

Ode lijepa lista izvodaca i glazbe koji su bili dobri a nepoznati, i sad jbg necu se vise nikad svih sjetit...
Prva stvar koju vidjeh danas kad sam došla online, i uništilo mi je dan. :place
Stvarno je bio fantastičan servis, usprkos tome što je u osnovi "piratski"...ali za nas jadnike iz zemalja u kojima nema Spotifyja, i koji nemamo novca za pretplatu na "legalne" streaming servise, Grooveshark je bio spas. Baš šteta. :place

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 svi 2015, 21:47
Postao/la audiosl4ve
pa imas sad SoundCloud. Stavis kaj hoces gore, slusas kaj hoces. Po meni jako lijep streaming servis.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 svi 2015, 01:49
Postao/la shrike
dragon ball z novi nastavci... katastrofa. DBZ je tako i tako blasfemični zombi fetus koji je proizašao nekako iz dragon balla ... koji to nije zaslužio. DB je bio fenomenalan, optimističan i super. DBZ u kojem goku postaje ljuti, mrzovoljni osvetoljubivi tip koji više podsjeća na jedva samo kontroliranog sitha..

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 svi 2015, 09:39
Postao/la audiosl4ve
nemas pojma o cem pricas. DBZ je najbolji anime svih vremena i po meni je bolji od OD-a.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 svi 2015, 11:03
Postao/la Cooleech
Meh na sav anime. :bleh

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 svi 2015, 11:39
Postao/la JH-IM
Cooleech je napisao/la:Meh na sav anime. :bleh
::bravo