Re: Glazba
Postano: 21 stu 2011, 15:33
Vas dvoje ste otisli u offtopic, imate vec temu za wallpapere
nikad nije kasno..primavera je napisao/la:Mislim da si upravo pronašao način kako uspješno raspačavati Debian na računala neodlučnih osoba koje žele zakoračiti u svijet Linuxa. Da si ovaj screenshot upotrijebio kao ulet dok sam se još hrvala s Ubuntuom, možda bismo danas komunicirali iz istog operativnog okruženja.
najveci problem sa shellom je sto je vise orijentiran na ortodoksne, ne vjerujem da ce ga vecina novopecenih korisnika procijeniti kao prijatelja.el tako?!I još kad to kaže jedan ortodoksni linuksaš! Uglavnom čitam pljuc-pljuc, truc-truc, to je application-centric, nije task-centric, za one željne šarenih lizaljki sa žvakaćom, držimo se mi dobre stare šećerne vate. Jesi uhvatio potez kursorom u gornji lijevi kut? Ja već imam tikove i kad sam afc.
nasljednik je amaroka jedinice (baziran je na njemu) sto je vecini ljudi bio najbolji player na linuxu (iako osobno jos uvijek ne mogu prezaliti winamp, ali nemoj nikome reci, kvarim si imidz ortodoksnog ..Clementine je retro pa ti daje balans u odnosu na progresivno sučelje.![]()
imam firefox (actually iceweasel), ali sam ga prestao korisiti osim za specijalne namjene (natjerati chromium da pokrece custom skripte za specijalne url-ove je dugotrajan zadatak, plus postoji i bug vezan za cinjenje istog), zakucava mi proc.Vidim da nemaš Firefox, barem ne na listi odabranih. A da imaš - pazi sad dobro! - pa da onda još imaš i FXChrome temu, imao bi i ovo! T-dm! Mali ninja koji poput anđela pazi na tebe dok ploviš internetskim bespućima.![]()
tuzi nas apsint..max360se je napisao/la:Vas dvoje ste otisli u offtopic, imate vec temu za wallpapere
Ne vidim ja na ovoj stranici nikakve điđe koje bi djelovale hipnotički. Jest da dominira pinky, ali tu se uglavnom pokušava vrbovati nova radna snaga! Cure mi doduše djeluju friendly, ali nisam baš sigurna da bi se s njima moglo kvalitetno offtopičariti, nisam vidjela da je ijedna navela te vještine u svom profilu. Jesi vidio što kaže Linus o Debianu:glaskoncILLa je napisao/la:nikad nije kasno..
imala bi i nove frendice; http://women.debian.org/home/![]()
Već sam čula slične komentare o Winampu. Meni je on također bio defaultni, ali mi uopće ne nedostaje. A i postalo mi je iritantno što je imao očito neki deal s MS-om pa je npr. za lyrics plugin koristio isključivo IE. Ne brini, ponekad žudnja za proizvodima koji nisu kosher može samo ojačati tvoju ortodoksnost. Uvijek možeš posegnuti za samobičevanjem.nasljednik je amaroka jedinice (baziran je na njemu) sto je vecini ljudi bio najbolji player na linuxu (iako osobno jos uvijek ne mogu prezaliti winamp, ali nemoj nikome reci, kvarim si imidz ortodoksnog ..).
Ne znam, ja nisam previše zahtjevna korisnica i nakon što sam dodala nekoliko ekstenzija, skroz sam se stopila s novim okruženjem. Znači li to da i ja naginjem pravovjerju?!najveci problem sa shellom je sto je vise orijentiran na ortodoksne, ne vjerujem da ce ga vecina novopecenih korisnika procijeniti kao prijatelja.
ali kao sto vec napisah u debian podforumu, hopefully ce distre koje imaju drugaciju target publiku po defaultu isporucivati i klikalice koje zivot cine laksim.
Djevojčice... Pih! Ok ti ovaj deep, razina šećera je taman u granicama.evo ti jedan deep za djevojcice
A ne, ne. Za mene samo ovakva kombinacija dolazi u obzir. kavaprimavera je napisao/la:@Abzeenth
Ali mi smo FOSS!Y U no join us?