Stranica: 175/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 21 ožu 2015, 13:10
Postao/la shrike
Dobto, kule, kako ide to?

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 21 ožu 2015, 15:16
Postao/la Suko
Držim fige Cooleechu! Javljaj nam svakako razvoj događaja! :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 ožu 2015, 10:33
Postao/la bertone
Silom prilika sam jučer na ne baš slabi laptop išao staviti OEM Windows7 SP1 64 bit.. instalacija je bila gotova za manje od 20 minuta (možda i 15, nisam mjerio) i potrošilo se finih 10 GB od 120 GB SSD-a, zatim je instalacija drivera i frimewarea (ukupno 13 komada) uzela još narednih pola sata i još 6 GB prostora (naravno da ih je više od pola tražilo restart iza svake instalacije), potom Office full paket, Firefox, VLC, Irfanview, onaj M$ AV (ne znam kak se zove)..... i tada su krenuli updatei :nee
Prvo je skinuo dva updatea od par MB, u drugom krugu 180 upova od 900 i nešto MB pa onda još nekoliko puta po 30 do 80 MB.. sve skupa je trajalo preko šest sati na ne baš sporoj kućnoj mreži i nakon toga nisam imao više volje. Jutros rekoh idem provjeriti da li je sve gotovo pa da vratim podatke kad ono 64 MB updatea pface ..
Uglavnom, do sad je otišlo finih 32,6 GB prostora, a podatke još nisam ni vratio.. +5 za M$ :udri_glavom

slika

Linux, hvala ti što postojiš ::bravo

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 ožu 2015, 10:40
Postao/la Cooleech
@bertone: sad znaš kako je nama serviserima SVAKI DAN čekat da se sve to skupa instalira. :hihi
Suko je napisao/la:Držim fige Cooleechu! Javljaj nam svakako razvoj događaja! :thmb-up
Evo najnoviji update: nakon što sam mjesecima slao zamolbe i niti da mi se tko javio, maloprije sam dobio još jednu ponudu za posao! :-D
To su 3 ponude i sve u ovom mjesecu! Ovaj posao, bojim se, neću prihvatit dok/ako ne ispadnu prve dvije opcije, a to bih trebao znati uskoro. ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 ožu 2015, 20:13
Postao/la Max Bunker
@bertone

Nešto ti se puno gb nabralo. Windows 8.1 ima startno oko 16 gb a sa svim nadogradnjama i drajverima naguraju do 22 gb. Windows 7 sp1 sa svim nadogradnjama i drajverima su 10-15 gb ovisno o konfiguraciji i kompletnosti office-a tj verziji...

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 ožu 2015, 21:18
Postao/la bertone
Nemam pojma što se nabralo, a s M$-om se više ne dopisujem.. zadnji put kad sam instalirao nekome W7, čista instalacija + driveri je bila 8,2 GB i nakon updatea 14,5 GB.. ali tad mi je za sve trebalo malo manje od tri sata.. ovo jučer je bilo suludo jer je skidanje nadogradnji i instalacija istih trajala preko pet sati.. i da, jutros je u dva navrata skinuo update od 36 i 115 MB.. vjerojatno su to ispravci ispravaka bugova pa tako x5 jer je popis instaliranih KB-ova toliko dugačak da me zaboli prst od scrolanja
pface

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 ožu 2015, 22:49
Postao/la vision
Znači da ideš/treba staviti 8.1 :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 24 ožu 2015, 06:54
Postao/la bertone
Znači.. da se ne trebam dati nagovoriti :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 24 ožu 2015, 09:13
Postao/la vision
Sreća pa je ovo u pitanju:
bertone je napisao/la:Silom prilika sam išao staviti OEM Windows7 SP1 64 bit
Kad neće silom onda maljem :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2015, 17:29
Postao/la shicy
prazniciiiiiiiii :navija :excited ::bravo :hepihepi