Stranica: 174/184.
Re: Preporuka za filmove
Postano: 18 ožu 2018, 20:39
Postao/la dupin
Pogledao sam Atomic blonede i jedino što valja je Charlize Theron. Ja sam, od serija, nedavno gledao
Last kingdom i
Britannia. Puklo me gledanje tih povijesnih serija. Billions sam odgledao prve dvije i raduje me što će treća tako brzo. Upravo nadoknađujem zaostatke pa gledam
Mr. robot i
Blindspot.
Čekam da u kina dođe
Eric Clapton: Life in 12 Bars. Hvala ti na detaljnom odgovoru, Calisto.
EDIT: Što se tiče Star warsa potpuno si u pravu. Samo pune kesu, a filmovi su sve tanje priče. Koliko još mora biti nastavaka prije nego li se umore?

Re: Preporuka za filmove
Postano: 20 ožu 2018, 07:08
Postao/la Jeremija
dupin je napisao/la:Pogledao sam Atomic blonede i jedino što valja je Charlize Theron.
EDIT: Što se tiče Star warsa potpuno si u pravu. Samo pune kesu, a filmovi su sve tanje priče. Koliko još mora biti nastavaka prije nego li se umore?

Nemoj tako osim Charlize, odlična je i glazba u filmu, kao i tema hladni rat i špijuni. A kada se sve zbroji i oduzme film je loše ispao
A Đorđe Lucas je napravio odličnih šest filmova, iscrpio temu, i lijepo prodao prava Disneyu, za dvije milijarde dolara (navodno). A ovi napraviše prostituciju od sage, copy paste. I ubrzo će im se isplatiti investicija. Nažalost samo pare.
Re: Preporuka za filmove
Postano: 23 ožu 2018, 18:52
Postao/la calisto053
"Future Man" - nova serija. Samo za odvažne i/ili očajne
http://www.imdb.com/title/tt4975856/?ref_=nv_sr_1
Re: Preporuka za filmove
Postano: 23 ožu 2018, 21:40
Postao/la bertone
Prije desetak dana pogledao prvu epizodu i nikako se ne mogu prisiliti pogledati drugu, treću... ostale.
Valjda nisam dovoljno odvažan (ili očajan)

Re: Preporuka za filmove
Postano: 27 ožu 2018, 20:53
Postao/la shrike
Da li je tko počeo gledati
http://www.imdb.com/title/tt2708480/ ? Kako vam se čini?
Re: Preporuka za filmove
Postano: 27 ožu 2018, 21:13
Postao/la JH-IM
Ne ali planiram, usput dio te serije je sniman na Pagu

Re: Preporuka za filmove
Postano: 28 ožu 2018, 05:30
Postao/la calisto053
Pogledao prvu, dobra. Hladna atmosfera, zlokobni znakovi pompozni britanski kolonijalni duh recept su za katastrofu.
Usput, za sve ljubitelje trojanskog ciklusa: "Troy: fall of a city" iz Netflixa. Odlični likovi, smislena priča i minimalni utjecaj bogova. Jako mi se sviđa unatoč niskoj ocjeni na IMDB (američki žderači hamburgera priznaju samo Brada Pitta)
Preporuka i za The Alienist - CSI u viktorijanskom Londonu
Re: Preporuka za filmove
Postano: 30 ožu 2018, 16:39
Postao/la iweb
calisto053 je napisao/la:
Pogledao prvu, dobra. Hladna atmosfera, zlokobni znakovi pompozni britanski kolonijalni duh recept su za katastrofu.
Usput, za sve ljubitelje trojanskog ciklusa: "Troy: fall of a city" iz Netflixa. Odlični likovi, smislena priča i minimalni utjecaj bogova. Jako mi se sviđa unatoč niskoj ocjeni na IMDB (američki žderači hamburgera priznaju samo Brada Pitta)
Preporuka i za The Alienist - CSI u viktorijanskom Londonu

Još nije dostupna na Netflixu kod nas
Od Netflixovih serija, uvjerljivo mi je među najdražima Black Mirror koja je pod Netflixom izrasla u puno bolju seriju nego što je bila pod produkcijom Channel 4. Radi se o antologijskoj seriji koja se bavi raznim distopijama ne toliko udaljenima od naše stvarnosti iako katkad na degutantan način. Znam da ne zvuči zabavno iz ovog opisa, ali genijalna je serija. Imaju još puno dobrih serija poput Stranger Things i BoJack Horseman, ali su im filmovi uglavnom očajni.
Re: Preporuka za filmove
Postano: 30 ožu 2018, 17:11
Postao/la shrike
Re: Preporuka za filmove
Postano: 30 ožu 2018, 22:00
Postao/la calisto053
iweb je napisao/la:...uvjerljivo mi je među najdražima Black Mirror koja je pod Netflixom izrasla u puno bolju seriju nego što je bila pod produkcijom Channel 4. Radi se o antologijskoj seriji koja se bavi raznim distopijama ne toliko udaljenima od naše stvarnosti iako katkad na degutantan način. Znam da ne zvuči zabavno iz ovog opisa, ali genijalna je serija.
Potvrđujem, odlična. Preporuka!