Pogledao sam Atomic blonede i jedino što valja je Charlize Theron. Ja sam, od serija, nedavno gledao Last kingdom i Britannia. Puklo me gledanje tih povijesnih serija. Billions sam odgledao prve dvije i raduje me što će treća tako brzo. Upravo nadoknađujem zaostatke pa gledam Mr. robot i Blindspot.
Čekam da u kina dođe Eric Clapton: Life in 12 Bars. Hvala ti na detaljnom odgovoru, Calisto.
EDIT: Što se tiče Star warsa potpuno si u pravu. Samo pune kesu, a filmovi su sve tanje priče. Koliko još mora biti nastavaka prije nego li se umore?
dupin je napisao/la:Pogledao sam Atomic blonede i jedino što valja je Charlize Theron.
EDIT: Što se tiče Star warsa potpuno si u pravu. Samo pune kesu, a filmovi su sve tanje priče. Koliko još mora biti nastavaka prije nego li se umore?
Nemoj tako osim Charlize, odlična je i glazba u filmu, kao i tema hladni rat i špijuni. A kada se sve zbroji i oduzme film je loše ispao
A Đorđe Lucas je napravio odličnih šest filmova, iscrpio temu, i lijepo prodao prava Disneyu, za dvije milijarde dolara (navodno). A ovi napraviše prostituciju od sage, copy paste. I ubrzo će im se isplatiti investicija. Nažalost samo pare.
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: LMDE 6
Slika: [url=https://i.postimg.cc/fs6gNqZt/Slika-zas ... -58-57.png[/url]
***
ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Pogledao prvu, dobra. Hladna atmosfera, zlokobni znakovi pompozni britanski kolonijalni duh recept su za katastrofu.
Usput, za sve ljubitelje trojanskog ciklusa: "Troy: fall of a city" iz Netflixa. Odlični likovi, smislena priča i minimalni utjecaj bogova. Jako mi se sviđa unatoč niskoj ocjeni na IMDB (američki žderači hamburgera priznaju samo Brada Pitta)
Preporuka i za The Alienist - CSI u viktorijanskom Londonu
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
Pogledao prvu, dobra. Hladna atmosfera, zlokobni znakovi pompozni britanski kolonijalni duh recept su za katastrofu.
Usput, za sve ljubitelje trojanskog ciklusa: "Troy: fall of a city" iz Netflixa. Odlični likovi, smislena priča i minimalni utjecaj bogova. Jako mi se sviđa unatoč niskoj ocjeni na IMDB (američki žderači hamburgera priznaju samo Brada Pitta)
Preporuka i za The Alienist - CSI u viktorijanskom Londonu
Još nije dostupna na Netflixu kod nas
Od Netflixovih serija, uvjerljivo mi je među najdražima Black Mirror koja je pod Netflixom izrasla u puno bolju seriju nego što je bila pod produkcijom Channel 4. Radi se o antologijskoj seriji koja se bavi raznim distopijama ne toliko udaljenima od naše stvarnosti iako katkad na degutantan način. Znam da ne zvuči zabavno iz ovog opisa, ali genijalna je serija. Imaju još puno dobrih serija poput Stranger Things i BoJack Horseman, ali su im filmovi uglavnom očajni.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
iweb je napisao/la:...uvjerljivo mi je među najdražima Black Mirror koja je pod Netflixom izrasla u puno bolju seriju nego što je bila pod produkcijom Channel 4. Radi se o antologijskoj seriji koja se bavi raznim distopijama ne toliko udaljenima od naše stvarnosti iako katkad na degutantan način. Znam da ne zvuči zabavno iz ovog opisa, ali genijalna je serija.
Potvrđujem, odlična. Preporuka!
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.