Stranica: 174/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 15:44
Postao/la vision
...

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 15:47
Postao/la bertone
.. ma bježi od tih privatnih firmi.. daj se lijepo zaposli u kakvom ministarstvu ili agenciji :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 16:51
Postao/la shrike
ja sam u privatnom i meni je super!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 17:47
Postao/la audiosl4ve
Cooleech je napisao/la:UPDATE: Bio na drugom razgovoru za posao.. šanse da me prime u ovu drugu firmu (da ih ne reklamiram :-D) su prilično velike (50%, od četvorice uzimaju dvojicu) tako da sam još cca 10 dana "na iglama" kad će mi javit što i kako dalje. :pogled_dolje :abz :udri_glavom :bjezi
Izmol'te koju zame. :-D
slika

sretno coece :thmb-up :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 17:52
Postao/la holden
Dobio Alcatela sa FFOS, deluje fantastično za te pare, šljaka bez problema verzija 1.3 a upravo se updejta na 2.0.

Ali više sutra kad se vratim s koncerta Prti Bee Gee!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 17:53
Postao/la Cooleech
vision je napisao/la:...
Vrlo rječito! :hihi :thmb-up

@bertone: Ako MUP prima.. :zamisljen
audiosl4ve je napisao/la:slika
Pa, dobro.. jel' morala bit' jabuka? :hihi
Thnx! ;) :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 18:06
Postao/la vision
Ma smeta mi kad toliko dana treba čekati a da ne znaš na čemu si. Imao sam sličnu situaciju pa to mrzim, što je problem odlučiti ili ocijeniti odma i gotovo.

Ovako kad ni sam ne znaš ideš tražiti treći posao pa ako se posreći da može da se dobije posao e tek je onda *****, jer ne znaš što bi odabrao, bolji posao ali treba čekati i nadati se da ćeš biti odabran ili ovaj na vrijeme.

Nego sretno i da ti se ne ponovi prošlogodišnje iskustvo.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 18:13
Postao/la bertone
Cooleech je napisao/la: @bertone: Ako MUP prima.. :zamisljen
Pa čuo sam nekog lika neki dan na TV-u da priča kako se krenulo sa evaluacijom hrvatske granice za ulazak u Schengen.. e sad, između redova kako je naša granica prema BiH i Srb velika nešto mi govori da će trebati ljudi za pokriti toliku granicu te da bi se mogao maknuti moratorij za zabrane zapošljavanja u MUP-u.. usput negdje sam čuo da je taj lik sa TV-a tvoj sugrađanin, a kako ipak živimo u Hr.. de raspitaj se malo ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 ožu 2015, 20:06
Postao/la Vl@do
Cooleech je napisao/la: Izmol'te koju zame. :-D
Arch naš koji jesi...
Ne da mi se dalje, ali zato držim palčeve (jabuku).
slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 21 ožu 2015, 00:23
Postao/la trzalica
Cooleech je napisao/la:UPDATE: Bio na drugom razgovoru za posao.. šanse da me prime u ovu drugu firmu (da ih ne reklamiram :-D) su prilično velike (50%, od četvorice uzimaju dvojicu) tako da sam još cca 10 dana "na iglama" kad će mi javit što i kako dalje. :pogled_dolje :abz :udri_glavom :bjezi
Izmol'te koju zame. :-D
Sretno Cooleech, držim fige majstore!! :thmb-up