Re: čavrljanje 2.0
Postano: 20 ožu 2015, 15:44
...
Cooleech je napisao/la:UPDATE: Bio na drugom razgovoru za posao.. šanse da me prime u ovu drugu firmu (da ih ne reklamiram) su prilično velike (50%, od četvorice uzimaju dvojicu) tako da sam još cca 10 dana "na iglama" kad će mi javit što i kako dalje.
![]()
![]()
![]()
Izmol'te koju zame.

Vrlo rječito!vision je napisao/la:...
Pa, dobro.. jel' morala bit' jabuka?audiosl4ve je napisao/la:
Pa čuo sam nekog lika neki dan na TV-u da priča kako se krenulo sa evaluacijom hrvatske granice za ulazak u Schengen.. e sad, između redova kako je naša granica prema BiH i Srb velika nešto mi govori da će trebati ljudi za pokriti toliku granicu te da bi se mogao maknuti moratorij za zabrane zapošljavanja u MUP-u.. usput negdje sam čuo da je taj lik sa TV-a tvoj sugrađanin, a kako ipak živimo u Hr.. de raspitaj se maloCooleech je napisao/la: @bertone: Ako MUP prima..![]()
Sretno Cooleech, držim fige majstore!!Cooleech je napisao/la:UPDATE: Bio na drugom razgovoru za posao.. šanse da me prime u ovu drugu firmu (da ih ne reklamiram) su prilično velike (50%, od četvorice uzimaju dvojicu) tako da sam još cca 10 dana "na iglama" kad će mi javit što i kako dalje.
![]()
![]()
![]()
Izmol'te koju zame.