Stranica: 171/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 11 ožu 2015, 08:37
Postao/la Yeti
Niko ne stavlja pse ispred ljudi, i pas je pas, nije poput ljudi i ima uvijek drugaciji pristup i tretman! Pas je i uvijek ce funcionirati na principu onog starog gena i uvijek ce sve raditi u svoju korist i niciju drugu i nikad nece nesto radit za tebe nego uvijek za sebe jer zna ako nesto dobro napravi za tebe onda slijedi i nesto dobro za njega!

Kod ljudi i kod zivotinja ne podrzavam nasilje i tu izjednacujem i potezem crtu istog, jer na ni jedno zivo bice ne treba dizat ruku i potezat oruzje! Pogotovo ako se nekom tako prohtije bez pravog opravdanog razloga! A ne smatram opravdano ovo navedeno kako je Max postupio...

Moj pas ne skoci i ne mrda dokle mu ne dam dozvolu da se makne i zna da ce najebat ako bi bilo drugacije, ali ne u vidu fizickog kaznjavanja nego uskracivanja neceg sto voli kasnije kad se vratimo doma.. Naravno da ga maknes za ogrlicu i pokazes mu da si ti gazda i ne moze raditi sto zeli, ali ga ne tuci i sta ja znam!

Taj pas koji je skocio na kolica mogao je biti maknut na drugi nacin, nebi ja trcao i trazio gazdu nego bi ga za siju i maknuo.. Ali dobro, shvacam da je ljude strah i da ce svi prije cvilit nego nesto takvo radit...

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 11 ožu 2015, 08:49
Postao/la bertone
Slažem se da svatko ima pravo na svoje mišljenje i stav, no trenutno ste na dobrom putu da se do poslijepodne posvađate i počnete vrijeđati, a na to, na javnom forumu kao što je LZS nemate pravo.. zato ohladite i/ili odite nekamo drugdje.

Od ovog trenutka je tema čavrljanje zaključana, koliko dugo ovisi o južini.
Svaka novootvorena tema u kojoj netko bude namjeravao nastaviti međusobno prozivanje ili optuživanje će biti obrisana, a nastavak u nekoj već postojećoj će također za posljedicu imati zaključavanje teme i brisanje postova.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 12 ožu 2015, 09:19
Postao/la bertone
@shrike je javio da je pogreb danas u 11:20. Info se odnosi na ovaj post.

PS. Tema čavrljanje je otključana i možete je ponovno koristiti, do kada.. ovisi.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 14 ožu 2015, 20:52
Postao/la Yeti
Laku noc!

Previse piva
yeti pjesacio
predaleko!

Haiku, valjda! :-D

Laku noc!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 ožu 2015, 19:36
Postao/la Max Bunker
Kaj torcida veli na tekmu ? :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 ožu 2015, 10:37
Postao/la vision
@bertone
pa nemoj mi moj post (a i Sukov odg na moj) prebacivati u jabučenje, život sam ostavio za tu instalaciju.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 ožu 2015, 10:43
Postao/la bertone
Tvoj post (a ni Sukov) nisu bili objavljeni u čavrljanju zato da bi se pohvalili (ili što već), već je bio objavljen u kontekstu rasprave koja se vodila i zato ide/idu tamo gdje im je mjesto.

Ako želiš pisati o svojim iskustvima (i patnjama) vezanim za Gentoo imaš za to pripadajuće teme pa kad se izjadaš, siguran sam da će se naći netko tko će ponuditi rame za još malo plakanja :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 ožu 2015, 11:08
Postao/la vision
rofl2
ma ne falim se, vidio sam da i to mogu, možda se ostvari u neko vrijeme jedan komentar iz mojih tekstova :-D
čekam novu Mageiu (znam da ima cauldron), ovog puta su nešto zakasnili :hmm

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 ožu 2015, 11:30
Postao/la JH-IM

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 ožu 2015, 11:36
Postao/la audiosl4ve
kolega JH-IM se pronasao ocito :P