Stranica: 18/22.
Re: Tableti
Postano: 11 lis 2013, 12:01
Postao/la iv@n
Jučer mi ujak naišao da pogledam tablet što je on kupio kćerci, međutim imao sam goste tada pa sam mogao posvetiti mu svega par minuta.
Najveća zanimljivost je da je u Konzumu trenutno neka akcija i prodaje se za 500injak kuna. Marke se sad ne mogu sjetiti, ali poznata je, njemačka ako se ne varam, 7" zaslon od oka, rezolucija je jako loša, sve izgleda prilično zrnasto. Android je ICS i radi ok, stigao sam samo pokrenuti web i Temple Run koji dođe predinstaliran, oboje su radili bez problema.
Nemam više informacija, ali ako tražite jeftinjaka tablet raspitajte se!

Tableti?
Postano: 13 stu 2013, 14:21
Postao/la plavi zmaj77
Zanima me dali postoji nešto poput kali linuxa ali za tablete i smartphoneove?
Re: Tableti
Postano: 13 stu 2013, 14:34
Postao/la shrike
Pitanje o kali linuxu spojeno sa prijašnjom i većom temom, na točnom podforumu (prebačeno sa linux općenito ovdje).
Re: Tableti
Postano: 22 stu 2013, 20:12
Postao/la Grof
Pozdrav ekipa,
Trebam neki savjet za odabir tableta od 10 inča s cijenom od cca 1000 kn. Ima li kaj vrijednoga i kvaoitetnoga za tu cifru ili neku sličnu?
Re: Tableti
Postano: 22 stu 2013, 20:26
Postao/la Cooleech
Re: Tableti
Postano: 22 stu 2013, 21:03
Postao/la jurastublic
Re: Tableti
Postano: 23 stu 2013, 00:02
Postao/la Cooleech
Čitati s razumijevanjem!

Re: Tableti
Postano: 14 pro 2013, 17:43
Postao/la Nikola1998
Moze li neko da mi objsani zasto:
KAda zelim da ukljucim tablet(GoClever TERRA 70),on nece da se upali nego pise system is starting ali nece da se uplai!!!
MOZE LI NEKO STO PRE DA MI ODGOVORI

HVALA.
Re: Tableti
Postano: 14 pro 2013, 20:38
Postao/la Vl@do
Možda je već uključen, ali je u štednom režimu rada. Probaj kratko power tipku samo.
Re: Tableti
Postano: 16 pro 2013, 10:10
Postao/la Fugu
Ne znam pomoći mladom kolegi, ali bih želio iskazati zadovoljstvo spravom kupljenom djetetu za Božić.
Baš je ovakav zeleni, radi super fluidno, ekran je oštar ko žilet, fotić nije loš, 1080p video više no vrlo dobar.
Vrlo sam zadovoljan, jedva čekam reakciju na poklon. Rado bi tata i sebi takvog.
Preporuka!
Evo review ako nekoga zanima:
http://mob.hr/asus-memo-pad-hd-7-recenzija/2/