Stranica: 18/69.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 22 ožu 2013, 21:54
Postao/la max360se
Ja koristim defaultni Monospace.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 22 ožu 2013, 22:14
Postao/la stefan
Lutherus je napisao/la:Ovo je korisno.
Da pitam, je još nekome consol font sitan?
misliš na font u terminalu? Ni ne znam kako izgleda jer sam odmah promjenio.
Source Code Pro na Semibold i veličinu 10 i nemaš problema :thumbs

slika

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 22 ožu 2013, 22:23
Postao/la Lutherus
U terminalu je ok, neko tty. Kad odem u tty je font oko 2x4 što je poprilično sitno i nečitljivo.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 22 ožu 2013, 22:26
Postao/la stefan
Lutherus je napisao/la:U terminalu je ok, neko tty. Kad odem u tty je font oko 2x4 što je poprilično sitno i nečitljivo.
Doma sam još na 12.2 tako d ane mogu probati. Ako te tješi, na 12.2 je mali ali taman na granici da može proći ;)

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 22 ožu 2013, 22:30
Postao/la Lutherus
12.2 je imal 8 ak se nevaram. Nije bed, alko se to izmjeni ali ovo je fakat sitno.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 23 ožu 2013, 12:43
Postao/la zole052
evo da se uclanim buduci da stvarno dobro radi pa ne namjeravam nista mjenjati u dogledno vrijeme... a i malo osvjezenja nakon ubuntoida koji su mi jednini radili kako treba do sada :)

nadam se da me nece iznevjeriti nakon updatea ali ne bi trebao, nije to ipak rolling release... hm, jel itko koristi tubmbleweed :mrgreen:

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 23 ožu 2013, 12:44
Postao/la Lutherus
Šunski mi se čini ima tumbleweed.
Inaće, dobro došao.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 23 ožu 2013, 12:49
Postao/la Grof
Ooooo, Zole došao.... pa to će se svemir početi stezati.... :D

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 23 ožu 2013, 12:54
Postao/la zole052
Grof je napisao/la:Ooooo, Zole došao.... pa to će se svemir početi stezati.... :D
zasto :mrgreen:

pa uvjek me vuce suse kako je on bio moj prvi linux... pokusao i sa 12.2 ali me toliko toga zezalo i nisam uspio sve srediti u tjedan dana pa sam odustao do daljnjega

sa 12.3 osim par pocetnih bezveznih problemcica nista a ja volim distre koje rade kako treba jer nemam vise vremena za prckati previse :)

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 23 ožu 2013, 13:01
Postao/la sumski
zole052 je napisao/la:evo da se uclanim buduci da stvarno dobro radi pa ne namjeravam nista mjenjati u dogledno vrijeme... a i malo osvjezenja nakon ubuntoida koji su mi jednini radili kako treba do sada :)

:welcome:
zole052 je napisao/la:nadam se da me nece iznevjeriti nakon updatea ali ne bi trebao, nije to ipak rolling release... hm, jel itko koristi tubmbleweed :mrgreen:
Bolje nemoj,
a) trenutno je ~ ko i 12.3
b) kolko vidim po mailing listi, zna biti glupavih problema, a dobitak nije baš neki. Ako te već zanima koji noviji softver, bolje provjeri dal je repo OK, pa ga dodaš na 12.3
Lutherus je napisao/la:Šunski mi se čini ima tumbleweed.
To je meni prestaro da bi ga koristil :mrgreen: