Stranica: 18/69.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 ožu 2013, 21:54
Postao/la max360se
Ja koristim defaultni Monospace.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 ožu 2013, 22:14
Postao/la stefan
Lutherus je napisao/la:Ovo je korisno.
Da pitam, je još nekome consol font sitan?
misliš na font u terminalu? Ni ne znam kako izgleda jer sam odmah promjenio.
Source Code Pro na Semibold i veličinu 10 i nemaš problema

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 ožu 2013, 22:23
Postao/la Lutherus
U terminalu je ok, neko tty. Kad odem u tty je font oko 2x4 što je poprilično sitno i nečitljivo.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 ožu 2013, 22:26
Postao/la stefan
Lutherus je napisao/la:U terminalu je ok, neko tty. Kad odem u tty je font oko 2x4 što je poprilično sitno i nečitljivo.
Doma sam još na 12.2 tako d ane mogu probati. Ako te tješi, na 12.2 je mali ali taman na granici da može proći

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 ožu 2013, 22:30
Postao/la Lutherus
12.2 je imal 8 ak se nevaram. Nije bed, alko se to izmjeni ali ovo je fakat sitno.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 ožu 2013, 12:43
Postao/la zole052
evo da se uclanim buduci da stvarno dobro radi pa ne namjeravam nista mjenjati u dogledno vrijeme... a i malo osvjezenja nakon ubuntoida koji su mi jednini radili kako treba do sada
nadam se da me nece iznevjeriti nakon updatea ali ne bi trebao, nije to ipak rolling release... hm, jel itko koristi tubmbleweed

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 ožu 2013, 12:44
Postao/la Lutherus
Šunski mi se čini ima tumbleweed.
Inaće, dobro došao.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 ožu 2013, 12:49
Postao/la Grof
Ooooo, Zole došao.... pa to će se svemir početi stezati....

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 ožu 2013, 12:54
Postao/la zole052
Grof je napisao/la:Ooooo, Zole došao.... pa to će se svemir početi stezati....

zasto
pa uvjek me vuce suse kako je on bio moj prvi linux... pokusao i sa 12.2 ali me toliko toga zezalo i nisam uspio sve srediti u tjedan dana pa sam odustao do daljnjega
sa 12.3 osim par pocetnih bezveznih problemcica nista a ja volim distre koje rade kako treba jer nemam vise vremena za prckati previse

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 23 ožu 2013, 13:01
Postao/la sumski
zole052 je napisao/la:evo da se uclanim buduci da stvarno dobro radi pa ne namjeravam nista mjenjati u dogledno vrijeme... a i malo osvjezenja nakon ubuntoida koji su mi jednini radili kako treba do sada
zole052 je napisao/la:nadam se da me nece iznevjeriti nakon updatea ali ne bi trebao, nije to ipak rolling release... hm, jel itko koristi tubmbleweed

Bolje nemoj,
a) trenutno je ~ ko i 12.3
b) kolko vidim po mailing listi, zna biti glupavih problema, a dobitak nije baš neki. Ako te već zanima koji noviji softver, bolje provjeri dal je repo OK, pa ga dodaš na 12.3
Lutherus je napisao/la:Šunski mi se čini ima tumbleweed.
To je meni prestaro da bi ga koristil
