Stranica: 18/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 24 tra 2009, 14:00
Postao/la simke
4ndY je napisao/la:Ne znam zašto ste zapeli toliko za prepisivanje... bolje proširite ovaj članak:
http://wiki.open.hr/index.php/Naredbena_linija_u_Linuxu
nisam ni ja mislio na prepisivanje nago da se stavi pod reference, ono neki ipak nekuze englaski ako zele nesto drugo sazant sto nije na toj stranici. dobro neki nekuze ni srpski jer nezele, al mislim da takvih nema ovdje.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 14 kol 2009, 09:10
Postao/la Grof
Imamo problem na Wiki stranicama.

Naime nitko ne može uređivati ništa, jer prilikom pokušaja dolazi do ove greške:
Ispričavamo se! Nismo mogli obraditi vašu izmjenu zbog gubitka podataka o prijavi. Molimo pokušajte ponovno. Ako i dalje ne bude radilo, pokušajte se odjaviti i ponovno prijaviti.
Naravno pokušaj odjave i ponovne prijave ne rješava problem.
Tako je izgleda na svim accountima.

Ima li koga sa iskustvom oko ovakvih Wiki problema, pa da to rješimo... :(

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 14 kol 2009, 09:41
Postao/la iv@n
Meni radi OK szbunjen

EDIT: ne radi, tek sad sam pokušao nešto editirati, mislio sam da je do logina problem.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 14 kol 2009, 09:51
Postao/la glaskoncILLa
pa na osnovu toga cemo tesko nesto rjesiti, treba pogledati logove aplikacije, baze..
mozda je pukla tablica sa login podacima i aplikacija ne moze nista povuci iz nje..
mislim, nagadjam..
da li vam je hostng provider dao neki ssh na tu kantu?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 14 kol 2009, 10:36
Postao/la Grof
glaskoncILLa je napisao/la:pa na osnovu toga cemo tesko nesto rjesiti, treba pogledati logove aplikacije, baze..
mozda je pukla tablica sa login podacima i aplikacija ne moze nista povuci iz nje..
mislim, nagadjam..
da li vam je hostng provider dao neki ssh na tu kantu?
ma je. imam ja gore ssh pristup, ali ne znam kaj mrdati po wikiju...

da je poruka o grešci na engleskom, googlao bih, ali ovako ne ispada ništa van....

spomenut ću ovo i adminu servera.....

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 14 kol 2009, 13:29
Postao/la glaskoncILLa
napravi tail -f loga za php i mysql ( ili u sto vec trpa) i onda se probaj ulogirati, trebalo bi nesto pokazati.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 14 kol 2009, 21:24
Postao/la Grof
wiki.open.hr-u se više nemože pristupiti, bar sada (14.8. navečer)

čekam na odgovor admina tamo, očito su neki problemi u pitanju.

BTW disk /var im je potpuno pun, tako da je moguće da su problemi nastupili i zbog toga...

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 15 kol 2009, 06:21
Postao/la Suko
Grof je napisao/la:wiki.open.hr-u se više nemože pristupiti, bar sada (14.8. navečer)

čekam na odgovor admina tamo, očito su neki problemi u pitanju.

BTW disk /var im je potpuno pun, tako da je moguće da su problemi nastupili i zbog toga...
#@€¥%}§¤ ! ! !
Nadam se da će se to uspjeti riješiti.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 15 kol 2009, 07:26
Postao/la Suko
Sada sve radi.
Prijavio sam se bez problema.
Editiranje isto radi. :D

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 15 kol 2009, 09:23
Postao/la Grof
Da, jer je admin očistio /var ....


glavno da se može raditi dalje....

poz.