Stranica: 166/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 ožu 2015, 18:58
Postao/la audiosl4ve
vision je napisao/la:
bertone je napisao/la:(a i znati ćemo tko ima veću ruku :hihi )
samo da ne bude ovako :lulz
kolko dugo si trazio taj video? Priznaj! :bleh

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 ožu 2015, 21:06
Postao/la vision
audiosl4ve je napisao/la:kolko dugo si trazio taj video? Priznaj! :bleh
možda do 5 min, jer nisam pojma imao kako se zove pa je bila igra riječi dok nisam našao, a sjećam se tih starih jer su bili super :bleh

P.S inače imaš Error 404 sa postovima :lulz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 09:40
Postao/la Cooleech
J Lo ima mladež na tijelu! Čitam večernji i članak o neretuširanim fotkama J Lo, kad u članku piše da ima mLadež na tijelu. :hihi Blago toj mladeži.. :zvizdi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 11:28
Postao/la dupin
E, da si mlađi pa da i ti budeš mladež! ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 12:09
Postao/la Cooleech
Eh...

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 15:17
Postao/la shrike
Cooleech je napisao/la:J Lo ima mladež na tijelu! Čitam večernji i članak o neretuširanim fotkama J Lo, kad u članku piše da ima mLadež na tijelu. :hihi Blago toj mladeži.. :zvizdi
ja sam čuo da ima dečka od 18 godina tako da je članak točan.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 16:10
Postao/la Abzeenth
Ja ne kužim zašto je to uopće vijest. Zamisli, neka pjevačica ima nešto na tijelu.

KOG
BRIGA
?

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 16:18
Postao/la oldman
Je, draga Abz, samo ide sve na gore a ne bolje. Koji put mi je drago da sam na zatonu, ali se sjetim djece i unuka pa mi nije svejedno, a ne mogu pomoći. :ljut2

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 16:23
Postao/la iweb
Tko god ima AAI (iliti mail) na domeni skole.hr i želi mi napraviti uslugu, neka mi se javi u PP :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 05 ožu 2015, 17:07
Postao/la Yeti
iweb je napisao/la:Tko god ima AAI (iliti mail) na domeni skole.hr i želi mi napraviti uslugu, neka mi se javi u PP :)
To bi ti mozda mogao shicy imati, a mozda i ne.. :D