Stranica: 164/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 ožu 2015, 23:23
Postao/la bertone
Kupi i javi dojmove.. današnji miševi su dugački cca 90-100 mm, a meni treba od barem 120 mm jer mi inače vrgovi prstiju prelaze jedan cijeli zglob preko miša i moram držati zgrčenu šaku što užasno umara zapešće :(

Težina nije problem, to se lako moda raskopavanjem miša i stavljanjem utega :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 ožu 2015, 23:32
Postao/la trzalica
Razumijem te u potpunosti jer i ja imam ogromnu šaku i onda standardni miševi doslovno ubijaju šaku. A na taj način možeš pobrati i sindrom karpalnog tunela a to je ozbiljan problem (svirači i ljudi koji većinu dana koriste kompove su skloni tome)... Evo linka sa službene stranice. Kabel je dugačak 1.8 metara :thmbs-up

EDIT: Evo dimenzija

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 ožu 2015, 23:33
Postao/la vision
bertone je napisao/la:.. kaj ti vrijedi super jaki CPU ili tona RAM-a kad se zglob ruke umori nakon 15 minuta ili su boje na monitoru isprane
Od viška glava ne boli, za monitor si u pravu, za ovo ostalo kakvo je takvo je :hihi bitno je da radi.
Miša je lako naći, zavisi koliko dugo je bio u kuću :lulz , inače za sad imam ovog i nekako mi je ok, prije sam razmišljao o otvaranju i stavljanju kakvih utega rofl ali dovoljno mi je težak ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 ožu 2015, 23:59
Postao/la bertone
Budem se sutra zaletio do Instara (to mi je pet minuta od doma) pa probam u živo kako leži u ruci.. imaju i model umjerenije boje :hihi .. valjda se radi o istom modelu :hmm

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 ožu 2015, 00:19
Postao/la bertone
bertone je napisao/la:Budem se sutra zaletio do Instara (to mi je pet minuta od doma) pa probam u živo kako leži u ruci.. imaju i model umjerenije boje :hihi .. valjda se radi o istom modelu :hmm
Iako mi se ne čini da je (dovoljno) velik, barem prema ovom videu :hmm


Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 ožu 2015, 00:22
Postao/la audiosl4ve
bertone ljudi jako hvale logitech g502 proteus core. Poveci je, tezak i odlicne ergonomije. Kosta puno ali od 5-6 ljudi za koje znam da ga imaju cuo sam samo rijeci hvale. Ima logitech svojih dobrih izdanja ali istina nisu kao prije

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 ožu 2015, 00:33
Postao/la bertone
Jesu li otvorili servis u Hr? Ako nisu onda ništa :twisted:

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 ožu 2015, 10:53
Postao/la trzalica
bertone je napisao/la:
bertone je napisao/la:Budem se sutra zaletio do Instara (to mi je pet minuta od doma) pa probam u živo kako leži u ruci.. imaju i model umjerenije boje :hihi .. valjda se radi o istom modelu :hmm
Iako mi se ne čini da je (dovoljno) velik, barem prema ovom videu :hmm

Najbolje ti je da odeš isprobati kako ti leži u ruci... Nekako sumnjam da imaš veću šaku od mene ali sve je moguće :D Kada isprobaš napiši dojmove ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 ožu 2015, 11:19
Postao/la bertone
Jutros sam se probudio i zaključio da je danas dan za čišćenje (i slaganje HP-a, istina da je slabiji od trenutnog desktopa no navikao sam se na njega, a i još je malo tiši) :-D

slika

slika

slika

.. tako da ću miša eventualno ići isprobati poslijepodne ako stignem.
trzalica je napisao/la: Najbolje ti je da odeš isprobati kako ti leži u ruci... Nekako sumnjam da imaš veću šaku od mene ali sve je moguće :D Kada isprobaš napiši dojmove ;)
Ako nemaš šaku kao Hobit, onda je sve moguće :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 ožu 2015, 14:56
Postao/la oldman
@Bertone, sretno i dobru zabavu. :-D