Stranica: 162/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 16:20
Postao/la bertone
vision je napisao/la: podsjeća me na ovo
rofl2
hahahahahaha rofl dobra :thmb-up .. sad čekamo kaj će napraviti Chuck Norris :mrgreen:

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 16:40
Postao/la Cooleech
Abzeenth je napisao/la:
Cooleech je napisao/la: EDIT: zašto uopće koristiš KDE na gigi ipo? MATE bi letio na tome. ;)
Zato što volim KDE. <3 MATE mi je ko...wc papir :hihi
Oo.. pa ti ne znaš..!? WC papir ti je najbolji i najvjerniji prijatelj.. i u najvećim sranjima!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 17:59
Postao/la audiosl4ve
iweb je napisao/la:
audiosl4ve je napisao/la:/r/unixporn ima novi CSS koji izgleda fenomenalno. Bas su lijepo osvjezili izgled. Link: https://www.reddit.com/r/unixporn
To je Naut tema za reddit, dosta subreddita ju koristi: https://www.reddit.com/r/naut/ :)
hmm zanimljivo. Nisam znao za ovo. Hvala :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 20:56
Postao/la calisto053
Cooleech je napisao/la:
Abzeenth je napisao/la:
Cooleech je napisao/la: EDIT: zašto uopće koristiš KDE na gigi ipo? MATE bi letio na tome. ;)
Zato što volim KDE. <3 MATE mi je ko...wc papir :hihi
Oo.. pa ti ne znaš..!? WC papir ti je najbolji i najvjerniji prijatelj.. i u najvećim sranjima!
:lulz :lulz :thumbs
Potvrdjujem!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 21:05
Postao/la shrike
moramo napisati neku pjesmu ili odu WC papiru!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 21:20
Postao/la Cooleech
shrike je napisao/la:moramo napisati neku pjesmu ili odu WC papiru!
Kad sam te prvi put vidio
Pitao sam se "Čemu li služi?"
Pomalo sam se stidio
Da me nitko ne "skuži"
Kad sam te uzeo u svoje ruke
Osjetio tvoju mekoću
Potisnuo sam sve muke
I rekao "Ja te hoću!"
Sjeo sam kao pravo muško
Držeći te čvrsto k'o od šale
Je*em li te, prazna puško
Pucao sam "rafale"
Zacrvenio sam se pred tobom
Želeći biti u miru
Od sad te nosim uvijek sa sobom
Moj ljubljeni WC papiru!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 21:31
Postao/la calisto053
:lulz :lulz :bravo :bravo :thmbs-up
Ovo je genijalno! Bolje od ode zahodu :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 21:33
Postao/la Yeti
:hihi :lulz rofl2

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 21:46
Postao/la bertone
Još sam u nedoumici koji je od vas dvojice luđi rofl2

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 ožu 2015, 22:04
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:Još sam u nedoumici koji je od vas dvojice luđi rofl2
Oba