Re: čavrljanje 2.0
Postano: 01 ožu 2015, 16:20
hahahahahaha
hahahahahaha
Oo.. pa ti ne znaš..!? WC papir ti je najbolji i najvjerniji prijatelj.. i u najvećim sranjima!Abzeenth je napisao/la:Zato što volim KDE.Cooleech je napisao/la: EDIT: zašto uopće koristiš KDE na gigi ipo? MATE bi letio na tome.MATE mi je ko...wc papir
hmm zanimljivo. Nisam znao za ovo. Hvalaiweb je napisao/la:To je Naut tema za reddit, dosta subreddita ju koristi: https://www.reddit.com/r/naut/audiosl4ve je napisao/la:/r/unixporn ima novi CSS koji izgleda fenomenalno. Bas su lijepo osvjezili izgled. Link: https://www.reddit.com/r/unixporn
Cooleech je napisao/la:Oo.. pa ti ne znaš..!? WC papir ti je najbolji i najvjerniji prijatelj.. i u najvećim sranjima!Abzeenth je napisao/la:Zato što volim KDE.Cooleech je napisao/la: EDIT: zašto uopće koristiš KDE na gigi ipo? MATE bi letio na tome.MATE mi je ko...wc papir
Kad sam te prvi put vidioshrike je napisao/la:moramo napisati neku pjesmu ili odu WC papiru!
Obabertone je napisao/la:Još sam u nedoumici koji je od vas dvojice luđi