Stranica: 17/22.
Re: Tableti
Postano: 10 sij 2013, 08:02
Postao/la Grof
Evo, našao nekaj što ima i video akceleraciju, OpenGL ES 2.0 CPU: A5 1.0 GHz
http://www.instar-informatika.hr/tablet ... b/PMP3170B
ili bolje (s ARM A8)
http://www.prestigio.com/products/perso ... e/PMP3270B
ima ga kod nas za 700 kuna i to mi odgovara. Mislim da je to model koji ću i uzeti
Re: Tableti
Postano: 11 sij 2013, 07:56
Postao/la Grof
Eto, postali smo vlasnici ovog mališana:
http://www.prestigio.com/products/perso ... e/PMP3270B
Prilično zgodna stvarčica, iako bih ja gore rado stavio zadnji Android. Pa me zanima da li su korisnici Prestige tableta gore stavljali službenu nadogradnju s Presrige stranice (niti ne znam nosi li ta nadogradnja i novi Android?) ili su ga rootali i stavljali gore custom ROM-ove. Ako su custom ROM-ovi, onda koji?
Re: Tableti
Postano: 11 sij 2013, 08:25
Postao/la Lutherus
Prestigio nisam rootal jer ga ionak većinom koristim kao ebook reader te daljinski za multimediju.
Rootal sam Iconiu jer je došla sa 3.2 pa čisto da bude nešto novije gore.
Re: Tableti
Postano: 11 sij 2013, 08:27
Postao/la Grof
Prestigio već dolazi rootan po defaultu. Veli ekipa da je to dev uređaj...

Samo trebam kakav Jelly bean custom ROM za njega, jer mu je ovaj ICS malo buggovit
Re: Tableti
Postano: 11 sij 2013, 08:46
Postao/la Lutherus
Ne svaki
Za custom romove pogledaj dal podržavaju sav hardveraj koj ima. Ako je uređaj sa kamerom obično je kamera problem.
Re: Tableti
Postano: 11 sij 2013, 10:00
Postao/la Grof
ma znam... našoh nešt, ali radije prvo doinstaliram službene patcheve, pa tek onda. Ne bih htio puno kemijati.
Re: Tableti
Postano: 07 ožu 2013, 12:16
Postao/la Milkos
Posetite sajt http://www.******.com i pogledajte sve oglase za tablete
Moderator: Pročitati pravila.
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=82
Re: Tableti
Postano: 25 ožu 2013, 02:01
Postao/la Lutherus
ha fora. na tabletu mogu imati i dvorak a itgleda da mogu staviti i kanu i hiriganu ,
Re: Tableti
Postano: 25 ožu 2013, 09:08
Postao/la Orangina
Da li se itko ikad susretao sa 10.2" no name tabletom? Mislim da se radi o Maipad kineskoj kopiji Flytouch Superpad 3, sa starim 2.2 Froyoom i folijom kao touch screenom. Ako netko ima iskustva, nek se javi, da vidim sta se sa tim cudom moze napraviti

Re: Tableti
Postano: 27 ožu 2013, 22:52
Postao/la k.josip
Dali se u jeftine tablete s ebaya može ugraditi kakva jača baterija koja bi trajala par dana i koliko bi to koštalo