Tableti
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Tableti
Evo, našao nekaj što ima i video akceleraciju, OpenGL ES 2.0 CPU: A5 1.0 GHz
http://www.instar-informatika.hr/tablet ... b/PMP3170B
ili bolje (s ARM A8)
http://www.prestigio.com/products/perso ... e/PMP3270B
ima ga kod nas za 700 kuna i to mi odgovara. Mislim da je to model koji ću i uzeti
http://www.instar-informatika.hr/tablet ... b/PMP3170B
ili bolje (s ARM A8)
http://www.prestigio.com/products/perso ... e/PMP3270B
ima ga kod nas za 700 kuna i to mi odgovara. Mislim da je to model koji ću i uzeti
Re: Tableti
Eto, postali smo vlasnici ovog mališana:
http://www.prestigio.com/products/perso ... e/PMP3270B
Prilično zgodna stvarčica, iako bih ja gore rado stavio zadnji Android. Pa me zanima da li su korisnici Prestige tableta gore stavljali službenu nadogradnju s Presrige stranice (niti ne znam nosi li ta nadogradnja i novi Android?) ili su ga rootali i stavljali gore custom ROM-ove. Ako su custom ROM-ovi, onda koji?
http://www.prestigio.com/products/perso ... e/PMP3270B
Prilično zgodna stvarčica, iako bih ja gore rado stavio zadnji Android. Pa me zanima da li su korisnici Prestige tableta gore stavljali službenu nadogradnju s Presrige stranice (niti ne znam nosi li ta nadogradnja i novi Android?) ili su ga rootali i stavljali gore custom ROM-ove. Ako su custom ROM-ovi, onda koji?
-
Lutherus
Re: Tableti
Prestigio nisam rootal jer ga ionak većinom koristim kao ebook reader te daljinski za multimediju.
Rootal sam Iconiu jer je došla sa 3.2 pa čisto da bude nešto novije gore.
Rootal sam Iconiu jer je došla sa 3.2 pa čisto da bude nešto novije gore.
Re: Tableti
Prestigio već dolazi rootan po defaultu. Veli ekipa da je to dev uređaj...
Samo trebam kakav Jelly bean custom ROM za njega, jer mu je ovaj ICS malo buggovit
-
Lutherus
Re: Tableti
Ne svaki
Za custom romove pogledaj dal podržavaju sav hardveraj koj ima. Ako je uređaj sa kamerom obično je kamera problem.
Za custom romove pogledaj dal podržavaju sav hardveraj koj ima. Ako je uređaj sa kamerom obično je kamera problem.
Re: Tableti
ma znam... našoh nešt, ali radije prvo doinstaliram službene patcheve, pa tek onda. Ne bih htio puno kemijati.
Re: Tableti
Posetite sajt http://www.******.com i pogledajte sve oglase za tablete
Moderator: Pročitati pravila.
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=82
Moderator: Pročitati pravila.
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtopic.php?f=33&t=82
-
Lutherus
Re: Tableti
ha fora. na tabletu mogu imati i dvorak a itgleda da mogu staviti i kanu i hiriganu ,
- Orangina
- Postovi: 262
- Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
- Spol: M
- OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
- Lokacija: Županja / Osijek
- Kontakt:
Re: Tableti
Da li se itko ikad susretao sa 10.2" no name tabletom? Mislim da se radi o Maipad kineskoj kopiji Flytouch Superpad 3, sa starim 2.2 Froyoom i folijom kao touch screenom. Ako netko ima iskustva, nek se javi, da vidim sta se sa tim cudom moze napraviti 
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
Re: Tableti
Dali se u jeftine tablete s ebaya može ugraditi kakva jača baterija koja bi trajala par dana i koliko bi to koštalo