Vidi ga Haso pa mu kaže: " Bolan Mujo malo si uranio sa mežicama".. a na to će Mujo: "Ma jok, kasnim šest mjeseci"
Ja bih išao na stropne ako imaš mjesta po visini.. zapravo išao bih na neki DIY projekt koji odgovara prostoru/mogućnostima.
Moderator/ica: Moderatori/ce
Ovo baš dobro opisuje moje probleme. Kod mene je baš malo mjesta i zato trebam pametno iskoristiti svaki centimetar.Vl@do je napisao/la:@vision, kako ne razumiješ? Koliko god da imaš mjesta, uvijek ti nedostaje još malo.![]()
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
Mislim da je smisao stavljanja bicikla na nosače, zidne ili stropne ili kakve god, u tome da se ne vrši nepotrebni pritisak na gume dok se bicikl ne koristi više mjeseci. Ili tako nešto.vision je napisao/la:Ja vas ne razumijem, ostaviti biciklo u garažu (ako je ima) i gotovo, samo da je suvo (da nema vlage) i možda spremiti sic u kuću da ga glodari ne bi iskoristili