Stranica: 160/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:14
Postao/la trzalica
Bertone, one su temperature od Intel C2Q q6600 procesora ili? Jer i ja imam baš taj procesor :D Samo što ja imam stock hladnjak (jedno vrijeme sam si mislio uzeti baš taj hladnjak koji ti imaš) i skoro uvijek mi je na nekih 49-50°C a kada radim obradu videa ili kakvo kompajliranje onda temperatura poraste na 62-65°C.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:19
Postao/la trzalica
Cooleech je napisao/la:Dobra stara MOSFET pojačala ili klasična IC pojačala. ;)
Šta u njih ide termalna pasta?? Kažem mislim da u lampašu kojeg ja posjedujem nema tako nečega... Gdje se to točno stavlja u njih? Kada se mjenjaju lampe eventualno se očisti kontaktnim sprejem i to je to (malo se našpricaju nogice pa se gura unutra van po nožištu i onda se obriše - svjestan sam toga kako ovo što sam napisao zvuči :hihi )

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:23
Postao/la Cooleech
Ne ide u njih :hihi već na njih, naravno. Kako bi prenosili toplinu sa sebe na aluminijski hladnjak bez paste? Slabo, eto kako. :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:24
Postao/la bertone
Da, radi se o ovom CPU, sad je u stanu malo vruće pa su malo narasle, ništa zabrinjavajuće jer se ventilator na hladnjaku vrti na samo 800 rpm pa je to cijena tišine ;)

slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:28
Postao/la trzalica
Cooleech je napisao/la:Ne ide u njih :hihi već na njih, naravno. Kako bi prenosili toplinu sa sebe na aluminijski hladnjak bez paste? Slabo, eto kako. :-D
Krivo si me shvatio... Mislio sam šta općenito u njih, u ta pojačala, ide termalna. Nisam to znao a nisam niti proučavao te stvari... Meni je glavno da moj lampaš lomi sva stakla ako ga okrenem na dvojku na master volume potenciometru i super a kakvu pastu ima u sebi meni je manje bitno :) :thmbs-up (naravno, onda susjedi počnu kucati sa svim raspoloživim sredstvima i negodovati ali to je nebitno :lulz )

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:30
Postao/la trzalica
bertone je napisao/la:Da, radi se o ovom CPU, sad je u stanu malo vruće pa su malo narasle, ništa zabrinjavajuće jer se ventilator na hladnjaku vrti na samo 800 rpm pa je to cijena tišine ;)

slika
Da to je taj procesor... Maznuo si mi proc Bertone ;) :D :lol:

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:36
Postao/la bertone
Ak sam ja sad na netu i ak si ti sad na netu onda nisam.. vjerojatno su napravili dva takva :-D
Ma nije to vruć CPU, samo ga namaži kako sam stavio na slikama i bu dobro ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 23:37
Postao/la trzalica
bertone je napisao/la:Ak sam ja sad na netu i ak si ti sad na netu onda nisam.. vjerojatno su napravili dva takva :-D
Ma nije to vruć CPU, samo ga namaži kako sam stavio na slikama i bu dobro ;)
Sada sam na drugom kompu - moram ići provjeriti da li je glavni komp još uvijek u komadu :hihi :lol:

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 25 vel 2015, 13:39
Postao/la 73US
Nakon 4 godine studiranja, otkrijem ovo :zvizdi :zvizdi
Treba nekom nešto?
slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 vel 2015, 12:09
Postao/la audiosl4ve
/r/unixporn ima novi CSS koji izgleda fenomenalno. Bas su lijepo osvjezili izgled. Link: https://www.reddit.com/r/unixporn