čavrljanje 2.0
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: čavrljanje 2.0
Bertone, one su temperature od Intel C2Q q6600 procesora ili? Jer i ja imam baš taj procesor
Samo što ja imam stock hladnjak (jedno vrijeme sam si mislio uzeti baš taj hladnjak koji ti imaš) i skoro uvijek mi je na nekih 49-50°C a kada radim obradu videa ili kakvo kompajliranje onda temperatura poraste na 62-65°C.
Re: čavrljanje 2.0
Šta u njih ide termalna pasta?? Kažem mislim da u lampašu kojeg ja posjedujem nema tako nečega... Gdje se to točno stavlja u njih? Kada se mjenjaju lampe eventualno se očisti kontaktnim sprejem i to je to (malo se našpricaju nogice pa se gura unutra van po nožištu i onda se obriše - svjestan sam toga kako ovo što sam napisao zvučiCooleech je napisao/la:Dobra stara MOSFET pojačala ili klasična IC pojačala.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: čavrljanje 2.0
Ne ide u njih
već na njih, naravno. Kako bi prenosili toplinu sa sebe na aluminijski hladnjak bez paste? Slabo, eto kako. 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
Re: čavrljanje 2.0
Da, radi se o ovom CPU, sad je u stanu malo vruće pa su malo narasle, ništa zabrinjavajuće jer se ventilator na hladnjaku vrti na samo 800 rpm pa je to cijena tišine 


Re: čavrljanje 2.0
Krivo si me shvatio... Mislio sam šta općenito u njih, u ta pojačala, ide termalna. Nisam to znao a nisam niti proučavao te stvari... Meni je glavno da moj lampaš lomi sva stakla ako ga okrenem na dvojku na master volume potenciometru i super a kakvu pastu ima u sebi meni je manje bitnoCooleech je napisao/la:Ne ide u njihveć na njih, naravno. Kako bi prenosili toplinu sa sebe na aluminijski hladnjak bez paste? Slabo, eto kako.
Re: čavrljanje 2.0
Da to je taj procesor... Maznuo si mi proc Bertonebertone je napisao/la:Da, radi se o ovom CPU, sad je u stanu malo vruće pa su malo narasle, ništa zabrinjavajuće jer se ventilator na hladnjaku vrti na samo 800 rpm pa je to cijena tišine
Re: čavrljanje 2.0
Ak sam ja sad na netu i ak si ti sad na netu onda nisam.. vjerojatno su napravili dva takva
Ma nije to vruć CPU, samo ga namaži kako sam stavio na slikama i bu dobro
Ma nije to vruć CPU, samo ga namaži kako sam stavio na slikama i bu dobro
Re: čavrljanje 2.0
Sada sam na drugom kompu - moram ići provjeriti da li je glavni komp još uvijek u komadubertone je napisao/la:Ak sam ja sad na netu i ak si ti sad na netu onda nisam.. vjerojatno su napravili dva takva![]()
Ma nije to vruć CPU, samo ga namaži kako sam stavio na slikama i bu dobro
Re: čavrljanje 2.0
vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
blog.vladoivankovic.from.hr
- audiosl4ve
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
- Spol: M
- OS: CachyOS
Re: čavrljanje 2.0
/r/unixporn ima novi CSS koji izgleda fenomenalno. Bas su lijepo osvjezili izgled. Link: https://www.reddit.com/r/unixporn
