Re: Tableti
Postano: 19 pro 2012, 10:27
Pa specifikacije su mu jako dobre.
Procesor, memorija, ekran, baterija, ICS. Sve je skroz OK.
S obzirom na cijenu od 1500 kuna negdje mora biti kvaka. Ako nema kvake onda se radi o fenomenalnom odnosu cijena/kvaliteta.
Svakako ti preporučam da ga ako je ikako moguće uzmeš u ruke, isprobaš kvalitetu izrade (Vidi kako je sastavljen, da li nešto zjapi, škripa, deformira se). Isto tako isprobaj kvalitetu ekrana. Kakav je odgovor na dodir (Jedan prst, više prstiju, pinch to zoom. Da li prepozna svaki dodir ili svaki treći.) I neki su znali primjetiti na jeftinim tabletima da se dodir stražnje površine tableta registrira na ekranu što je katastrofa za korištenje jer ćeš dobiti hrpu čudnih unosa.
Bilo bi dobro da isprobaš i koju aplikaciju jel trza.
Uglavnom, specifikacije zvuče fenomenalno za tu cijenu i 10 inčni tablet. Zato malo oprez pri kupnji i svakako isprobaj ono gore što sam ti reko jer su tu najčešće falinge. Najvjerojatnije nećeš nikad imati custom ROM za njega i pozdravi se da ćeš ikada dobiti update, ali ICS je prilično dobar i teško da će ti to faliti.
Procesor, memorija, ekran, baterija, ICS. Sve je skroz OK.
S obzirom na cijenu od 1500 kuna negdje mora biti kvaka. Ako nema kvake onda se radi o fenomenalnom odnosu cijena/kvaliteta.
Svakako ti preporučam da ga ako je ikako moguće uzmeš u ruke, isprobaš kvalitetu izrade (Vidi kako je sastavljen, da li nešto zjapi, škripa, deformira se). Isto tako isprobaj kvalitetu ekrana. Kakav je odgovor na dodir (Jedan prst, više prstiju, pinch to zoom. Da li prepozna svaki dodir ili svaki treći.) I neki su znali primjetiti na jeftinim tabletima da se dodir stražnje površine tableta registrira na ekranu što je katastrofa za korištenje jer ćeš dobiti hrpu čudnih unosa.
Bilo bi dobro da isprobaš i koju aplikaciju jel trza.
Uglavnom, specifikacije zvuče fenomenalno za tu cijenu i 10 inčni tablet. Zato malo oprez pri kupnji i svakako isprobaj ono gore što sam ti reko jer su tu najčešće falinge. Najvjerojatnije nećeš nikad imati custom ROM za njega i pozdravi se da ćeš ikada dobiti update, ali ICS je prilično dobar i teško da će ti to faliti.