Tableti
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Tableti
Na Surface RT najvjerojatnije teško, ali na Surface Pro ćeš moći. Samo, Surface Pro ti dođe oko 900$.
Za te novce (Kod nas najvjerojatnije 9 000 kn) možeš kupiti zvijer od kompa.
Za te novce (Kod nas najvjerojatnije 9 000 kn) možeš kupiti zvijer od kompa.
Re: Tableti
Ma da.
Aj da je 900$ pa da tako i bude kod nas, ali poslije PDV i ostalih davanja cijena ide u nebo. :/
Aj da je 900$ pa da tako i bude kod nas, ali poslije PDV i ostalih davanja cijena ide u nebo. :/
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
- pootzko
- Postovi: 816
- Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
- Spol: M
- OS: Arch GNU/Linux + KDE
- Lokacija: Nerdvana
- Kontakt:
Re: Tableti
jel zna netko koliko je do sada bila cijena nexusa7 kod nas? vidim da je trenutno kao na sniženju u linxu, pa razmišljam možda kupit. jel postoji trenutno neki bolji best buy možda da netko preporuči?
u biti ne sviđa mi se kod nexusa 7 što je 7".. kontam si da bi radije ovaj neki od 10" recimo.
u biti ne sviđa mi se kod nexusa 7 što je 7".. kontam si da bi radije ovaj neki od 10" recimo.
...I put on my robe and a wizard hat...
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: Tableti
u linksu je 16gb 2149, a 32gb 2199 kn. ako se ne varam.pootzko je napisao/la:jel zna netko koliko je do sada bila cijena nexusa7 kod nas? vidim da je trenutno kao na sniženju u linxu, pa razmišljam možda kupit. jel postoji trenutno neki bolji best buy možda da netko preporuči?
u biti ne sviđa mi se kod nexusa 7 što je 7".. kontam si da bi radije ovaj neki od 10" recimo.
ako ti nije hitno, radije pricekaj informaciju o dolasku Nexus 10-ke kod nas.. ako to padne u vodu, onda uzmi Nexus 7
Zadnja izmjena: Heisenberg, dana/u 15 pro 2012, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Tableti
Nexus 10 ce kostati makar duplo vise. Tako da ti je Nexus 7 odlican odabir.
- Orangina
- Postovi: 262
- Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
- Spol: M
- OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
- Lokacija: Županja / Osijek
- Kontakt:
Re: Tableti
Da li se netko susretao sa LC POWER Tyon Mira-2 tabletom? Ima ga u ponudi na 24 mjeseca uz ratu od 63kn mjesecno sto mi i nebi bilo previse, a toliko i garancija traje
Pa me interesira da li to valja cemu, posto sam vidio da cak nema google market -.-'


Technical overview
Computer type Tablet Computer - Tyon Series
Operating system Android 4.0
CPU 1,2 GHz A10 - ARM Cortex A8
GPU Mali 400MP
RAM 1GB DDR3
Memory 8GB NAND-Flash
G-Sensor yes
Dimensions display 26,65 cm / 10,1''
Resoultion display 1024 x 600 pixel
Format display 16:9
Display capacitive 5 point touchscreen
Brightness 250 cd/m2
USB port 1x Micro-USB-Host-Port; 1x Micro-USB-Port
HDMI port 1x Mini-HDMI-Output 1.3b (max. 1080p)
Audio port 1x headphone jack
Network Wifi 802.11 b/g/n; supports external USB 3G dongle
E-Mail accounts supports POP3 and SMTP accounts
Back camera resolution 2,0 megapixel
Front camera resolution 0,3 megapixel
Dimensions tablet h x w x d 11,5 x 262 x 165 mm
Weight (retail) 1,11 kg
Weight (tablet) 0,60 kg
Mark of conformity CE
Material metal, plastic
Colour front: black; back: black
Power supply input DC 5V
Battery Li-ion Polymer / 5200mAh
Supported formats
Audio MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, ACC
Video MKV, AVI, WMV, RM, RMVB, 3GP, MP4, ASF, VOB, MPG, MOV bis zu 1080p Full HD
Picture JPEG, BMP, GIF, PNG
Menu language multilingual (German, English, French, Spanish, Italian etc.)
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: Tableti
mislim da google market mozes skinut i koristit iako nema po defaultu, kako na custom ROM-ovima kad nema, skines
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: Tableti
Ako pokrece Android 4.0, cudno da nema google play instaliranPunkBastard je napisao/la:mislim da google market mozes skinut i koristit iako nema po defaultu, kako na custom ROM-ovima kad nema, skines
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
- Orangina
- Postovi: 262
- Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
- Spol: M
- OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
- Lokacija: Županja / Osijek
- Kontakt:
Re: Tableti
Ma nije meni toliko vazan gplay, lako dodjes do apk koji ti treba, nego me zanima sam rad i iskustva iz prve il druge ruke 
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
- Orangina
- Postovi: 262
- Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
- Spol: M
- OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
- Lokacija: Županja / Osijek
- Kontakt:
Re: Tableti
Itko nesto konkretno? Pros & Cons po specifikacijama ? 
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.