Tableti

Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Tableti

Post Postao/la Suko »

Na Surface RT najvjerojatnije teško, ali na Surface Pro ćeš moći. Samo, Surface Pro ti dođe oko 900$.
Za te novce (Kod nas najvjerojatnije 9 000 kn) možeš kupiti zvijer od kompa.
Avatar
iForce
Postovi: 960
Pridružen/a: 02 stu 2010, 15:14
Spol: M
OS: Android 14

Re: Tableti

Post Postao/la iForce »

Ma da.
Aj da je 900$ pa da tako i bude kod nas, ali poslije PDV i ostalih davanja cijena ide u nebo. :/
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Avatar
pootzko
Postovi: 816
Pridružen/a: 13 lis 2008, 21:15
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux + KDE
Lokacija: Nerdvana
Kontakt:

Re: Tableti

Post Postao/la pootzko »

jel zna netko koliko je do sada bila cijena nexusa7 kod nas? vidim da je trenutno kao na sniženju u linxu, pa razmišljam možda kupit. jel postoji trenutno neki bolji best buy možda da netko preporuči?

u biti ne sviđa mi se kod nexusa 7 što je 7".. kontam si da bi radije ovaj neki od 10" recimo.
...I put on my robe and a wizard hat...
Avatar
Heisenberg
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
OS: SLCKWR 14.1

Re: Tableti

Post Postao/la Heisenberg »

pootzko je napisao/la:jel zna netko koliko je do sada bila cijena nexusa7 kod nas? vidim da je trenutno kao na sniženju u linxu, pa razmišljam možda kupit. jel postoji trenutno neki bolji best buy možda da netko preporuči?

u biti ne sviđa mi se kod nexusa 7 što je 7".. kontam si da bi radije ovaj neki od 10" recimo.
u linksu je 16gb 2149, a 32gb 2199 kn. ako se ne varam.

ako ti nije hitno, radije pricekaj informaciju o dolasku Nexus 10-ke kod nas.. ako to padne u vodu, onda uzmi Nexus 7 ;)
Zadnja izmjena: Heisenberg, dana/u 15 pro 2012, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Tableti

Post Postao/la Suko »

Nexus 10 ce kostati makar duplo vise. Tako da ti je Nexus 7 odlican odabir.
Avatar
Orangina
Postovi: 262
Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
Spol: M
OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
Lokacija: Županja / Osijek
Kontakt:

Re: Tableti

Post Postao/la Orangina »

Da li se netko susretao sa LC POWER Tyon Mira-2 tabletom? Ima ga u ponudi na 24 mjeseca uz ratu od 63kn mjesecno sto mi i nebi bilo previse, a toliko i garancija traje :D Pa me interesira da li to valja cemu, posto sam vidio da cak nema google market -.-'

slika
Technical overview
Computer type Tablet Computer - Tyon Series
Operating system Android 4.0
CPU 1,2 GHz A10 - ARM Cortex A8
GPU Mali 400MP
RAM 1GB DDR3
Memory 8GB NAND-Flash
G-Sensor yes
Dimensions display 26,65 cm / 10,1''
Resoultion display 1024 x 600 pixel
Format display 16:9
Display capacitive 5 point touchscreen
Brightness 250 cd/m2
USB port 1x Micro-USB-Host-Port; 1x Micro-USB-Port
HDMI port 1x Mini-HDMI-Output 1.3b (max. 1080p)
Audio port 1x headphone jack
Network Wifi 802.11 b/g/n; supports external USB 3G dongle
E-Mail accounts supports POP3 and SMTP accounts
Back camera resolution 2,0 megapixel
Front camera resolution 0,3 megapixel
Dimensions tablet h x w x d 11,5 x 262 x 165 mm
Weight (retail) 1,11 kg
Weight (tablet) 0,60 kg
Mark of conformity CE
Material metal, plastic
Colour front: black; back: black
Power supply input DC 5V
Battery Li-ion Polymer / 5200mAh
Supported formats
Audio MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV, ACC
Video MKV, AVI, WMV, RM, RMVB, 3GP, MP4, ASF, VOB, MPG, MOV bis zu 1080p Full HD
Picture JPEG, BMP, GIF, PNG
Menu language multilingual (German, English, French, Spanish, Italian etc.)
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
Avatar
PunkBastard
Postovi: 1975
Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
Spol: M
OS: Debian 7 Wheezy
Lokacija: wonderland

Re: Tableti

Post Postao/la PunkBastard »

mislim da google market mozes skinut i koristit iako nema po defaultu, kako na custom ROM-ovima kad nema, skines
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Avatar
Heisenberg
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
OS: SLCKWR 14.1

Re: Tableti

Post Postao/la Heisenberg »

PunkBastard je napisao/la:mislim da google market mozes skinut i koristit iako nema po defaultu, kako na custom ROM-ovima kad nema, skines
Ako pokrece Android 4.0, cudno da nema google play instaliran :?
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Orangina
Postovi: 262
Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
Spol: M
OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
Lokacija: Županja / Osijek
Kontakt:

Re: Tableti

Post Postao/la Orangina »

Ma nije meni toliko vazan gplay, lako dodjes do apk koji ti treba, nego me zanima sam rad i iskustva iz prve il druge ruke ;)
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
Avatar
Orangina
Postovi: 262
Pridružen/a: 14 ruj 2012, 21:31
Spol: M
OS: Xubuntu 12.10 / Mint XFCE
Lokacija: Županja / Osijek
Kontakt:

Re: Tableti

Post Postao/la Orangina »

Itko nesto konkretno? Pros & Cons po specifikacijama ? :D
Udarac nogom u guzicu vrijedi 1000 rijeci.
Odgovori