Re: Android ROM-ovi
Postano: 27 lis 2013, 16:12
Kasnije malo.
Sad se gustam u ovom.
Sad se gustam u ovom.
Wow! Zato volim Android i otvorene sustave!Heisenberg je napisao/la:Suko, ti koristis One X ako se ne varam?Suko je napisao/la:10.1.3
Onda definitivno moras probat PA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.
Ima PA i za zte blade: http://www.modaco.com/topic/360689-rom- ... ted-18713/iv@n je napisao/la:Wow! Zato volim Android i otvorene sustave!Heisenberg je napisao/la: Suko, ti koristis One X ako se ne varam?
Onda definitivno moras probat PA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.
iv@n je napisao/la:ZTE Blade III je navodno na Modaco forumu dobio KitKat ROM. Nisam provjeravao, ali ako ima zainteresiranih...
Za sad mi je još to novo jer je dva dana tek gore ali prvo što upada u oči je baratanje memorijom uređaja.Nikada do sada ni sa stockom ni sa bilo kojim custom ROM-om, nisam imao toliko slobodne memorije.Najviše sam imao sa Aurorom (100-110 Mb) a sa 4.4 imam konstantno 170-190 mb slobodno.Koliko sam proučavao malo i sam tim koji je radio na tom ROM-u kaže da je posebno optimiziran za uređaje sa 512Mb RAM-a.I na Antutu pokazuje malo bolje rezultate nego CM 10.2.iv@n je napisao/la:Super! Ima li nekih bitnijih prednosti naspram 4.2, a da je iskoristivo na ovom uređaju?

