Tableti

Pametni telefoni, tableti, netbook prijenosnici...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Heisenberg
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
OS: SLCKWR 14.1

Re: Tableti

Post Postao/la Heisenberg »

Po meni, must have tablet, Nexus 7 (uskoro dolazi u moj posjed) :D
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Tableti

Post Postao/la Suko »

Nexus 10 za mene. Taman u ljeto kad istekne ugovor. Mljac!
Avatar
Heisenberg
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
OS: SLCKWR 14.1

Re: Tableti

Post Postao/la Heisenberg »

Suko je napisao/la:Nexus 10 za mene. Taman u ljeto kad istekne ugovor. Mljac!
Meni isto na ljeto, kad budem radio ^^ (nevezano za racunala lol, aludiram na baustelu,cak i gore od toga)
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
The Acacia Strain
Postovi: 1464
Pridružen/a: 12 kol 2008, 00:06
Spol: M

Re: Tableti

Post Postao/la The Acacia Strain »

valjaju sta huawei tableti?
ovi iz tcoma mi nude produzenje fix/internet paketa + da dodam maxtv i dobijem huaweiev tablet za nekih 300-ak kn...
ovaj tocnije:
https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
alcatel necu sigurno :D
DebianResources
DebianHandbook
devil je napisao/la:nije neka tamo kanta pametnija od nas tu.
Avatar
iForce
Postovi: 960
Pridružen/a: 02 stu 2010, 15:14
Spol: M
OS: Android 14

Re: Tableti

Post Postao/la iForce »

Ne znam da li se primijetili, ali dostupan je TapaTalk HD koji je prilagođen za tablete. Trenutno se testira i može se preuzeti sa TapaTalk foruma.

Evo da vidite kako izgleda:

Slika 1
Slika 2

Sent via Tapatalk HD
Zadnja izmjena: iForce, dana/u 23 stu 2012, 19:19, ukupno mijenjano 1 put.
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
The Acacia Strain
Postovi: 1464
Pridružen/a: 12 kol 2008, 00:06
Spol: M

Re: Tableti

Post Postao/la The Acacia Strain »

The Acacia Strain je napisao/la:valjaju sta huawei tableti?
ovi iz tcoma mi nude produzenje fix/internet paketa + da dodam maxtv i dobijem huaweiev tablet za nekih 300-ak kn...
ovaj tocnije:
https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
alcatel necu sigurno :D
... i n kraju stari odabere alcatel :facepalm :facepalm :facepalm
DebianResources
DebianHandbook
devil je napisao/la:nije neka tamo kanta pametnija od nas tu.
Avatar
Heisenberg
Postovi: 2232
Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
OS: SLCKWR 14.1

Re: Tableti

Post Postao/la Heisenberg »

The Acacia Strain je napisao/la:
The Acacia Strain je napisao/la:valjaju sta huawei tableti?
ovi iz tcoma mi nude produzenje fix/internet paketa + da dodam maxtv i dobijem huaweiev tablet za nekih 300-ak kn...
ovaj tocnije:
https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet
alcatel necu sigurno :D
... i n kraju stari odabere alcatel :facepalm :facepalm :facepalm
:(
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Avatar
max360se
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Lokacija: ~$

Re: Tableti

Post Postao/la max360se »

www.bug.hr je napisao/la:PengPod je Linux/Android tablet za koji je bilo upitno hoće li ikad ugledati svjetlo dana, zato jer nije projekt neke velike kompanije, nego ga se pokušalo isfinancirati putem crowdfunding servisa Indiegogo. Privatnim se investitorima projekt svidio pa je traženih 49.000 dolara ne samo postignuto, nego i nadmašeno - skupljeno je 72.707 dolara.
http://www.bug.hr/vijesti/android-linux ... 20262.aspx
http://www.indiegogo.com/pengpod
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
iForce
Postovi: 960
Pridružen/a: 02 stu 2010, 15:14
Spol: M
OS: Android 14

Re: Tableti

Post Postao/la iForce »

Zna li netko da li je moguće instalirati Linux na Surface tablet?
Pretpostavljam da je pitanje smiješno, ali eto moram pitati. :D

Dizajn mi se sviđa, a posebno će biti zanimljiva malo veća verzija. Dual boot bi bio odlično riješenje.
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Avatar
max360se
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Lokacija: ~$

Re: Tableti

Post Postao/la max360se »

To najvjerojatnije neće biti moguće. To se odavno zna. Microsoftov stav je jasan.
A kako vidim Greg nema baš uspjeha sa potpisanim bootloaderom. Doduse ti koristiš Ubuntu pa možda ipak budeš imao sreće pa ga budeš mogao instalirati.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Odgovori