Stranica: 14/19.
Re: Android ROM-ovi
Postano: 23 lis 2013, 21:36
Postao/la 73US
jbg tako je to ja sam smanjio 1g. života zbog rootanja

Dobro je sacauvat Stock Rom zbog garancije al može se naci na netu
Re: Android ROM-ovi
Postano: 25 lis 2013, 08:14
Postao/la Suko
Moram priznati da nakon dva dana koristenja ovog Cyanogena sasvim drugacije gledam na custom ROM-ove.
Mobitel je dosta zivlji. Sve se otvara brzo i fluidno. Sucelje ne zapinje. Doslovno nema laga.
Browser znacajno brze ucitava web stranice.
Konacno imam normalan USB mass storage a ne ono mtp s...nje.
Baterija na zalost traje isto kao i na sluzbenom HTC-ovom ROM-u. Nadao sam se da ce trajati vise. Al, nije mi to previse bad. Glavno da ne traje manje.
Da ne kazem da je broj opcija koje imam ovdje enormno veci.
Uglavnom, iako sam mislio sasvim suprotno prije dva dana, trud se svakako isplatio i definitivno se ne vracam na stock ROM!
Re: Android ROM-ovi
Postano: 25 lis 2013, 08:21
Postao/la Heisenberg
Stay on the dark side, the cookie stash is amazing.
Re: Android ROM-ovi
Postano: 25 lis 2013, 10:47
Postao/la iweb
Ja razmisljam o Cyanogenmodu. Ima mass storage, a ruzniji od ovog Samsungovog bit ne moze, da ne pricam o mogucnostima tweakanja...
Re: Android ROM-ovi
Postano: 25 lis 2013, 18:29
Postao/la Suko
Malo cu jos zaspamati:

Re: Android ROM-ovi
Postano: 25 lis 2013, 18:33
Postao/la iweb
Jel' lijepo vrijeme tamo u Neu-Gradiski?

Re: Android ROM-ovi
Postano: 25 lis 2013, 18:34
Postao/la Suko
Isto ko i kod vas u Pleter Cityu.

Re: Android ROM-ovi
Postano: 27 lis 2013, 15:41
Postao/la trzalica
Suko je napisao/la:Moram priznati da nakon dva dana koristenja ovog Cyanogena sasvim drugacije gledam na custom ROM-ove.
Mobitel je dosta zivlji. Sve se otvara brzo i fluidno. Sucelje ne zapinje. Doslovno nema laga.
Browser znacajno brze ucitava web stranice.
Konacno imam normalan USB mass storage a ne ono mtp s...nje.
Baterija na zalost traje isto kao i na sluzbenom HTC-ovom ROM-u. Nadao sam se da ce trajati vise. Al, nije mi to previse bad. Glavno da ne traje manje.
Da ne kazem da je broj opcija koje imam ovdje enormno veci.
Uglavnom, iako sam mislio sasvim suprotno prije dva dana, trud se svakako isplatio i definitivno se ne vracam na stock ROM!
koja verzija Cyanogena?
Re: Android ROM-ovi
Postano: 27 lis 2013, 15:42
Postao/la Suko
10.1.3
Re: Android ROM-ovi
Postano: 27 lis 2013, 16:11
Postao/la Heisenberg
Suko je napisao/la:10.1.3
Suko, ti koristis One X ako se ne varam?
Onda definitivno moras probat PA:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1727657
Po meni je najbolji custom rom koji je na 'trzistu', pogotovo s PIE i HALO funkcijama.