Stranica: 14/37.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 02 ožu 2009, 14:29
Postao/la 4ndY
iv@n je napisao/la: Avidemux ne prepoznaje otvoreni format?! :sokiran Možda sam mu dao malo preveliku ocijenu kao programu tjedna :pogled_dolje
Bome sam i ja :sokiran iako se implicitno vide razlogi zašto je tako - tko koristi ogv?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 02 ožu 2009, 14:33
Postao/la Grof
Otvoren je i kanal za stavljanje YOuTube videa za potrebe HrOpenWikija.

No login i password šaljem isključivo na zahtjev putem PM-a ili e-mail-a: hropenwiki@linuxzasve.com

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 12 ožu 2009, 19:27
Postao/la iweb
Prijedlog: modul za ocjenjivanje članaka i prijavu problema

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 12 ožu 2009, 19:36
Postao/la Grof
iweb je napisao/la:Prijedlog: modul za ocjenjivanje članaka i prijavu problema
Nisam baš pobornik toga. Umjesto ocjenjivanja članaka radije nek ih ljudi pišu.

Svi mi znamo kritizirati i ocjenjivati druge, no najteže je zasukati rukave i nešto napisati... ;)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 12 ožu 2009, 19:38
Postao/la iweb
Eh, šta mogu... Al' govorim o tome da se članak ocjeni kao tekst(kao sastav u školi). Da se gleda sažetost i informiranost a ne autora.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 12 ožu 2009, 20:13
Postao/la Suko
Ni ja nisam baš za prijedlog.
Time ne bi ništa dobili na kvaliteti.
Za raspravu je otvorena ova tema na forumu.
Što god imali za prijedlog i kritiku lijepo napišete ovdje.
Ne treba modul za to.
Ali, bolje lijepo energiju potrošiti konstruktivnije.
Lijepo napišete mali komad teksta u wiki.
Pa malo, pomalo i eto sve što treba na wikiju !

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 12 ožu 2009, 22:12
Postao/la 4ndY
Postoje stranice za raspravu - tamo treba napisat što valja, a što ne i komentare. Samo je problem što se korisnik mora regat za to editirat. Ali ako netko ima primjedbu na sadržaj stranice samo neka pukne Stranicu za razgovor i napiše što ne valja.

Ubuntu vodič za preživljavanje nakon instalacije

Postano: 27 ožu 2009, 21:19
Postao/la Suko
Za Ubuntaše na forumu.
Molim vas pogledajte:
http://wiki.open.hr/index.php/Ubuntu_in ... nstalacije
I molim vas mišljenja i prijedloge...
(Veći dio teksta je napisao Laikexpert tu na forumu, da čovjeku ne uzmem zasluge)

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 29 ožu 2009, 12:22
Postao/la iweb
Odlično!

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć

Postano: 30 ožu 2009, 09:42
Postao/la iweb
Prijedlog:posjetitelji - da na naslovnici ima neki grafikon koji pokazuje koliko(u postotcima) ima novih, a koliko povratnih posjetitelja.