Stranica: 13/16.
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 10 stu 2011, 22:25
Postao/la glaskoncILLa
da, imaju i moje izjave odusevljenja istim u debian podforumu.

Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 10 stu 2011, 22:40
Postao/la pingu
glaskoncILLa je napisao/la:da, imaju i moje izjave odusevljenja istim u debian podforumu.

Znači oduševljen si kao Linus.

Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 28 vel 2012, 11:24
Postao/la stefan
Linux Mint Debian Edition – Big Changes on the Way
http://linuxnews.me/?p=4162
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 25 ožu 2012, 19:56
Postao/la zole052
LMDE Update Pack 4 and alternatives to Gnome 2
http://blog.linuxmint.com/?p=1944
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 27 ožu 2012, 22:03
Postao/la llmb0611
Pozdrav. zna li se možda kad dolazi taj update pack 4?
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 27 ožu 2012, 22:20
Postao/la zole052
llmb0611 je napisao/la:Pozdrav. zna li se možda kad dolazi taj update pack 4?
nezna nitko, standard... kad bude spreman

ali trebao bi brzo i onda ce sloziti novi iso nakon toga
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 27 ožu 2012, 22:28
Postao/la llmb0611
taj update pack vjerojatno ide u istom smjeru kao i ubuntu sa unity... nadam se samo da se neće naglo povečat potrošnja resursa...jer za sad sam jako zadovoljan sa ldme na kojeg sam prešao sa 11.10.
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 27 ožu 2012, 22:31
Postao/la zole052
llmb0611 je napisao/la:taj update pack vjerojatno ide u istom smjeru kao i ubuntu sa unity...

Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 27 ožu 2012, 22:40
Postao/la llmb0611
pa s obzirom da se prelazi na gnome 3 i dolaze cinnamon i mate..potrošnja resursa će se sigurno povećat...
može se već isprobat, al neću se igrat s testnom verzijom...čekam kad dođe update...
Re: Linux Mint: A system based on Debian Testing
Postano: 27 ožu 2012, 22:43
Postao/la zole052
llmb0611 je napisao/la:pa s obzirom da se prelazi na gnome 3 i dolaze cinnamon i mate..potrošnja resursa će se sigurno povećat...
oce sigurno ali imas MATE i xfce ako ti je kompjuter pre slab, ide gnome2 u povijest pomalo...