Stranica: 13/18.

Re: Bicikli

Postano: 06 ruj 2013, 18:04
Postao/la bertone
Ako vam se da isprobavati, probajte naručiti ovo: http://dx.com/p/vibration-activated-120 ... hain-23633 .. ako i ne radi kako treba, nisu pusti novci.. jedini problem je ako doista dela i ako tuli tih 120 db :)

Re: Bicikli

Postano: 06 ruj 2013, 22:39
Postao/la b4sh
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija :)

Mogli bi :zvizdi

Re: Bicikli

Postano: 07 ruj 2013, 16:10
Postao/la b4sh
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija :)
Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranje :thmbs-up raznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca pface i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji :hmm . Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuplji od bicikla :thmb-up

LP b4sh

Re: Bicikli

Postano: 07 ruj 2013, 17:29
Postao/la drone
b4sh je napisao/la:
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija :)
Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranje :thmbs-up raznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca pface i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji :hmm . Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuoplji od bicikla :thmb-up

LP b4sh
Što je tebi odjednom? Tko je rekao da si nešto loše napisao? Ono što citiraš sam napisao kao pohvalu jer se ozbiljnije baviš biciklima u odnosu na nas ostale. Ja npr. ne koristim baš toliko bicikl, koristim ga rekreativno, a koristio sam ga prošle godine za ići na posao dok sam radio u Zagrebu, tad sam i kupio to što sad imam.

Ljudi, dajte malo razmislite prije odgovaranja.

BTW nema rive u Novoj Gradiški, malo pažnje i kod citiranja, jelte...

Re: Bicikli

Postano: 07 ruj 2013, 19:15
Postao/la b4sh
Nema frke sve ok :thmbs-up nista lose nisam mislio :thmb-up samo sam imo glupi osjeca sto hoces da otvoris posebu rubriku zamene :hmm , drugo nista :thmb-up

LP b4sh

Re: Bicikli

Postano: 07 ruj 2013, 19:34
Postao/la drone
Da, nije to bilo doslovno nego kao što rekoh za pohvalu.
Sve ok, drago mi je da se sada razumijemo spivo

Re: Bicikli

Postano: 07 ruj 2013, 20:46
Postao/la b4sh
Normalno :thmbs-up

Re: Bicikli

Postano: 17 ruj 2013, 19:16
Postao/la Suko
Novi svjetski rekord
133 km/h



Re: Bicikli

Postano: 13 vel 2014, 19:54
Postao/la zole052
evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha :psuje2

Re: Bicikli

Postano: 13 vel 2014, 22:27
Postao/la speedy
zole052 je napisao/la:evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha :psuje2
biciklu nije mjesto na cesti medju motoriziranim vozilima :D :bleh