Stranica: 13/18.
Re: Bicikli
Postano: 06 ruj 2013, 18:04
Postao/la bertone
Ako vam se da isprobavati, probajte naručiti ovo:
http://dx.com/p/vibration-activated-120 ... hain-23633 .. ako i ne radi kako treba, nisu pusti novci.. jedini problem je ako doista dela i ako tuli tih 120 db

Re: Bicikli
Postano: 06 ruj 2013, 22:39
Postao/la b4sh
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija

Mogli bi

Re: Bicikli
Postano: 07 ruj 2013, 16:10
Postao/la b4sh
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija

Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranje

raznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca

i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji

. Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuplji od bicikla
LP b4sh
Re: Bicikli
Postano: 07 ruj 2013, 17:29
Postao/la drone
b4sh je napisao/la:drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija

Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranje

raznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca

i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji

. Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuoplji od bicikla
LP b4sh
Što je tebi odjednom? Tko je rekao da si nešto loše napisao? Ono što citiraš sam napisao kao pohvalu jer se ozbiljnije baviš biciklima u odnosu na nas ostale. Ja npr. ne koristim baš toliko bicikl, koristim ga rekreativno, a koristio sam ga prošle godine za ići na posao dok sam radio u Zagrebu, tad sam i kupio to što sad imam.
Ljudi, dajte malo razmislite prije odgovaranja.
BTW nema rive u Novoj Gradiški, malo pažnje i kod citiranja, jelte...
Re: Bicikli
Postano: 07 ruj 2013, 19:15
Postao/la b4sh
Nema frke sve ok

nista lose nisam mislio

samo sam imo glupi osjeca sto hoces da otvoris posebu rubriku zamene

, drugo nista
LP b4sh
Re: Bicikli
Postano: 07 ruj 2013, 19:34
Postao/la drone
Da, nije to bilo doslovno nego kao što rekoh za pohvalu.
Sve ok, drago mi je da se sada razumijemo

Re: Bicikli
Postano: 07 ruj 2013, 20:46
Postao/la b4sh
Normalno

Re: Bicikli
Postano: 17 ruj 2013, 19:16
Postao/la Suko
Novi svjetski rekord
133 km/h
Re: Bicikli
Postano: 13 vel 2014, 19:54
Postao/la zole052
evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha

Re: Bicikli
Postano: 13 vel 2014, 22:27
Postao/la speedy
zole052 je napisao/la:evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha

biciklu nije mjesto na cesti medju motoriziranim vozilima
