Bicikli
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Bicikli
Ako vam se da isprobavati, probajte naručiti ovo: http://dx.com/p/vibration-activated-120 ... hain-23633 .. ako i ne radi kako treba, nisu pusti novci.. jedini problem je ako doista dela i ako tuli tih 120 db 
Re: Bicikli
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija
Mogli bi
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Re: Bicikli
Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranjedrone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija
LP b4sh
Zadnja izmjena: b4sh, dana/u 07 ruj 2013, 19:16, ukupno mijenjano 1 put.
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Bicikli
Što je tebi odjednom? Tko je rekao da si nešto loše napisao? Ono što citiraš sam napisao kao pohvalu jer se ozbiljnije baviš biciklima u odnosu na nas ostale. Ja npr. ne koristim baš toliko bicikl, koristim ga rekreativno, a koristio sam ga prošle godine za ići na posao dok sam radio u Zagrebu, tad sam i kupio to što sad imam.b4sh je napisao/la:Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranjedrone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorijaraznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca
i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji
. Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuoplji od bicikla
![]()
LP b4sh
Ljudi, dajte malo razmislite prije odgovaranja.
BTW nema rive u Novoj Gradiški, malo pažnje i kod citiranja, jelte...
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
Re: Bicikli
Nema frke sve ok
nista lose nisam mislio
samo sam imo glupi osjeca sto hoces da otvoris posebu rubriku zamene
, drugo nista
LP b4sh
LP b4sh
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Bicikli
Da, nije to bilo doslovno nego kao što rekoh za pohvalu.
Sve ok, drago mi je da se sada razumijemo
Sve ok, drago mi je da se sada razumijemo
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Bicikli
Novi svjetski rekord
133 km/h
133 km/h
Re: Bicikli
evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha 
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Bicikli
biciklu nije mjesto na cesti medju motoriziranim vozilimazole052 je napisao/la:evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha