Bicikli

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
bertone
Site Admin
Postovi: 11554
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Spol: M
OS: LMDE 6

Re: Bicikli

Post Postao/la bertone »

Ako vam se da isprobavati, probajte naručiti ovo: http://dx.com/p/vibration-activated-120 ... hain-23633 .. ako i ne radi kako treba, nisu pusti novci.. jedini problem je ako doista dela i ako tuli tih 120 db :)
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: LMDE 6
Slika: [url=https://i.postimg.cc/fs6gNqZt/Slika-zas ... -58-57.png[/url]

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
b4sh
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 tra 2012, 21:31
Spol: M
OS: Debian

Re: Bicikli

Post Postao/la b4sh »

drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija :)

Mogli bi :zvizdi
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Avatar
b4sh
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 tra 2012, 21:31
Spol: M
OS: Debian

Re: Bicikli

Post Postao/la b4sh »

drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija :)
Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranje :thmbs-up raznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca pface i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji :hmm . Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuplji od bicikla :thmb-up

LP b4sh
Zadnja izmjena: b4sh, dana/u 07 ruj 2013, 19:16, ukupno mijenjano 1 put.
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Avatar
drone
Moderator
Postovi: 3293
Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Bicikli

Post Postao/la drone »

b4sh je napisao/la:
drone je napisao/la:b4sh, za tebe bi trebali otvoriti posebnu temu, ti si neka druga kategorija :)
Neznam sto je lose u ovome sto sam naveo gdje planiram 15.Rujan jer mislim da ako biciklo toliko volis onda ga i treba korstiti u ovakve svrhe kao npr. planiranje :thmbs-up raznih ruta a ako se tebi biciklo sastoji samo od lanca pface i za vozanje po rivi onda sam u progresnoj kategoriji :hmm . Nemoj samo na kraju da ti lanac bude skuoplji od bicikla :thmb-up

LP b4sh
Što je tebi odjednom? Tko je rekao da si nešto loše napisao? Ono što citiraš sam napisao kao pohvalu jer se ozbiljnije baviš biciklima u odnosu na nas ostale. Ja npr. ne koristim baš toliko bicikl, koristim ga rekreativno, a koristio sam ga prošle godine za ići na posao dok sam radio u Zagrebu, tad sam i kupio to što sad imam.

Ljudi, dajte malo razmislite prije odgovaranja.

BTW nema rive u Novoj Gradiški, malo pažnje i kod citiranja, jelte...
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
Avatar
b4sh
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 tra 2012, 21:31
Spol: M
OS: Debian

Re: Bicikli

Post Postao/la b4sh »

Nema frke sve ok :thmbs-up nista lose nisam mislio :thmb-up samo sam imo glupi osjeca sto hoces da otvoris posebu rubriku zamene :hmm , drugo nista :thmb-up

LP b4sh
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Avatar
drone
Moderator
Postovi: 3293
Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Bicikli

Post Postao/la drone »

Da, nije to bilo doslovno nego kao što rekoh za pohvalu.
Sve ok, drago mi je da se sada razumijemo spivo
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
Avatar
b4sh
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 tra 2012, 21:31
Spol: M
OS: Debian

Re: Bicikli

Post Postao/la b4sh »

Normalno :thmbs-up
"The quieter you become, the more you are able to hear...."
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Bicikli

Post Postao/la Suko »

Novi svjetski rekord
133 km/h


Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Bicikli

Post Postao/la zole052 »

evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha :psuje2
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
speedy
Moderator
Postovi: 1122
Pridružen/a: 17 lip 2008, 20:23

Re: Bicikli

Post Postao/la speedy »

zole052 je napisao/la:evo danas sam nastradao skoro po drugi put zadnjih par dana na bicikli... prvo me skoro shicy pokupi za rodjendan a danas me skoro naguzio neki kre*** koji misli da biciklisti dizu ruku u stranu zato da si malo provjetre ispod pazuha :psuje2
biciklu nije mjesto na cesti medju motoriziranim vozilima :D :bleh
Odgovori