zole052 je napisao/la:djizus... fa fala bogu da ti mogu ukrasti sto zelis ali svejedno grad je pun zavezanih bicikala na sve strane
a koja budala ce doci na rivu ili takvo neko mjesto sa brusilicom pilati katanac medju pustim ljudima kada moze prsetati po nekom kvartu di nema puno ljudi i ukrasti biciklu
a ako i dodje koja je vjerojatnost da bas tvoju ukrade... bira onu koju moze sto brze otpilati i pobjeci a ne da se okomi na 8-12mm debeli u lock ili lanac od ne znam kakvog celika
i onda bi vi kupovali bicikle od 4000+ kn

Zole, kažem ti proguglaj, pregledaj Youtube. Ne znam je li relevantno, ali imaš videa tipa novinar u ZG-u, pila li ga pila na Cvjetnom i samo dvoje mu prišlo, od toga jedan stranac. Potraži, meni se sad ne da. Isto u Bukureštu, novinar pila pred policijskom postajom, priđe papan, ovaj kaže, moj bic, izgubio ključ... aha, ok... Je li to fake? Ne znam, ali odi na Hrelić pa će ti biti jasno. Isto tako poneke policijske postaje s vremena na vrijeme organiziraju prodaje bicikala (Bertone, ispravi me ako griješim).
Pa zaboga, cilj je da taj bicikl ostane tvoj i ova Kona moja

Vjeruj mi, nije mi do pametovanja.
EDIT: eto i Abz je gledala slične stvari.
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch