Stranica: 11/13.
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 17:09
Postao/la calisto053
domi je napisao/la:zole052 je napisao/la:a sukin glas znamo, samo ga treba nekako spojiti sa licem

Pa vidiš po izgledu starosti tko je Suko i najljepši je


Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 18:19
Postao/la Suko
Ja sam onaj što izgleda najpametnije i najljepše.

Slike s curama koje su bile na sastanku nismo namjerno objavljivali da nam ne zavidite previše.
A i ne bi stale sve cure u jednu sliku pa nije bilo smisla.

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 18:24
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:Ja sam onaj što izgleda najpametnije i najljepše.

Slike s curama koje su bile na sastanku nismo namjerno objavljivali da nam ne zavidite previše.
A i ne bi stale sve cure u jednu sliku pa nije bilo smisla.

Jeste ih ispuhali i uredno spremili kad ste odlazili?

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 18:26
Postao/la Suko
Naravno. Pa znaš koliko to košta?!
Ko bi sad u ovoj besparici išo nove kupovati?!
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 18:30
Postao/la calisto053
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 24 ruj 2012, 20:01
Postao/la iv@n
calisto053 je napisao/la:Suko je napisao/la:Ja sam onaj što izgleda najpametnije i najljepše.

Slike s curama koje su bile na sastanku nismo namjerno objavljivali da nam ne zavidite previše.
A i ne bi stale sve cure u jednu sliku pa nije bilo smisla.

Jeste ih ispuhali i uredno spremili kad ste odlazili?


Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 25 ruj 2012, 22:33
Postao/la Orangina
Moja se probusila sama od sebe, nije joj bilo spasa, iako je doktor bio u blizini

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 28 ruj 2012, 17:59
Postao/la zole052
jos slika

Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 28 ruj 2012, 19:00
Postao/la Suko
Nema više.
To su sve slike.
Ima još dvije-tri ali te nisu baš nešto.
Inače, ni na jedanaestoj stranici ove teme nitko nije primjetio da je tema stavljena u: Linux za sve - dodavanje sadržaja
Re: [OBAVEZNO!] Susret Slavonaca sljedeći vikend
Postano: 28 ruj 2012, 19:02
Postao/la Medojedni jazavac
kad svi ideju pod neprocitane ili nove postove. ko jos otvara subforume