Stranica: 11/37.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 25 vel 2009, 13:52
Postao/la Grof
Odlično!
Pokušaj napraviti nešto konkretnog materijala što bi bilo korisno na Wikiju

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 25 vel 2009, 13:56
Postao/la tartaglia
Imam još jedan ispit, kad (ako) to zgotovim ona ću napisat par riječi o nekom matematičkom softwareu.
npr.
R
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 25 vel 2009, 14:04
Postao/la Grof
tartaglia je napisao/la:Imam još jedan ispit, kad (ako) to zgotovim ona ću napisat par riječi o nekom matematičkom softwareu.
npr.
R
Bilo bi mudrije raditi neke stvari za početnike

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 25 vel 2009, 14:33
Postao/la Grof
Prije stvaranja bilo kakvog materijala, moramo sve snimati u HD formatu, jer se u protivnom ne vidi ništa sa ekrana od teksta.
Trenutno sam u proučavanju kako to učiniti.
AviDemux tu treba odigrati ulogu izgleda
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 25 vel 2009, 16:40
Postao/la 4ndY
Kad radimo screencastove, ali i screenshotove za pomoć u pojedinoj distri bilo bi dobro da se radi u "defaultnoj" okolini. Barem to nije teško napraviti:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 25 vel 2009, 23:08
Postao/la Grof
Evo malo HD probe
http://www.youtube.com/watch?v=hOXh69d7xdk
kad krene video dolje desno ispod videa imate watch in HD, pa to kliknite...
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 26 vel 2009, 10:32
Postao/la tuxi
Jedan prijedlog,
ovdje fali k3b, mislim da je premocan alat i zasluzio je biti tamo.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 26 vel 2009, 10:34
Postao/la iv@n
tuxi je napisao/la:Jedan prijedlog,
ovdje fali k3b, mislim da je premocan alat i zasluzio je biti tamo.
Pa što čekaš?

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 26 vel 2009, 10:40
Postao/la tuxi
Pivo! hehe

evo sad cu se prijaviti pa napraviti

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 26 vel 2009, 10:44
Postao/la Grof
tuxi je napisao/la:Pivo! hehe

evo sad cu se prijaviti pa napraviti

Tako treba! Kreativnost se traži! To i je bit otvorene zajednice

podijeli svoju kreativnost sa drugima na način na koji najbolje znaš) (sad će me 4ndY sigurno add/edit

)