DreamLinux Desktop Edition 3.5

Novosti iz Linux svijeta. Komentiranje vijesti s portala.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
fritz62s
Postovi: 433
Pridružen/a: 26 svi 2008, 13:51
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04
Lokacija: Beograd

Re: DreamLinux Desktop Edition 3.5

Post Postao/la fritz62s »

Da znash!!!
E sad sam ga mocno offtopirao, a upravo protiv toga je i bio moj komentar.
Nego, shto se tiche DL 3.5. Probao sam ga josh dok je bio beta i bio sam prilicno zadovoljan, brz, stabilan, pravi Debian. Koga mrzi da sve sam nameshta u Debianu, ovo mu je idealna osnova, buduci da nije veliki bloat, dolazi sa Xfce i vec u startu lepo izgleda. Preporuka, a i nishta kao .deb :mrgreen:
Resistance is futile, you will be asimilated!
Il' si Lindža, il' si mindža! :shock: apt-get moo
Registrovani Linux korisnik #465156 / Ubuntu korisnik #20700
Odgovori