E sad sam ga mocno offtopirao, a upravo protiv toga je i bio moj komentar.
Nego, shto se tiche DL 3.5. Probao sam ga josh dok je bio beta i bio sam prilicno zadovoljan, brz, stabilan, pravi Debian. Koga mrzi da sve sam nameshta u Debianu, ovo mu je idealna osnova, buduci da nije veliki bloat, dolazi sa Xfce i vec u startu lepo izgleda. Preporuka, a i nishta kao .deb