Re: Linux Microsoftu veća prijetnja od Applea?
Postano: 26 vel 2009, 22:19
Ballmer kaže: "naš najopakiji konkurent... koji ima odličan proizvod i jako dobru cijenu... su piratski Windowsi". 
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
Jok! M$ je potvrdio da mu je najvažniji proizvod Office. Na njemu imaju najveću zaradu.fritz62s je napisao/la:Pa i nije, nije Windows jedini Microsoftov proizvod, samo je najvazniji.
E zato ja podržavam WGAArchon je napisao/la:Trenutna recesija ne brine previse vecinu windows korisnika jer ruku na srce... nabaviti taj operativni je u rangu Linuxa, skines s neta i peri.
Iz osobnog iskustva znam da je potrebno puno vremena i energije za "preobracivanje" windows korisnika i na kraju najveca nagrada je... zadovoljstvo tih ljudi.
Ljudi jednostavno ne vide razlog da prelaze s windowsa kojeg nisu nikad platili i kojeg vrte vec godinama... ali kad se spomene da Linux odoljeva virusima, crvima... vidi se doza znatizelje u njihovim ocima... i onda su moji