Re: Ovaj hardver nalazi se u novom radnom računalu Linusa T.
Postano: 09 pro 2020, 18:07
Koja marka servera?
Regionalni Linux forum
https://www.linuxzasve.com/forum/
IBM/Lenovo, HP(E) i nešto malo Fujitsu.shrike je napisao/la:Koja marka servera?
Koristim fedoru profesionalno.shicy je napisao/la:zašto bi Fedora bila neozbiljna?