Stranica: 2/2.
Re: Kaffeine nema slike ni tona
Postano: 26 sij 2018, 16:00
Postao/la targavz
Vl@do je napisao/la:Odustao sam od TV kartice i antena od kako sam instalirao KODI. Na sve distre je legao već po navici, čak i na Raspberry pi. Instaliraš
Croatia on Demand dodatak i uživaj.
Imao sam Kodi na Windows 7 do nedavno ali kako mi je moja draga kcerkica tijekom blagdana darovala jedan zaheban Malwer pod bor

morao sam na novo dati instalirati sedmicu . Kad uhvatim vremena opet cu instalirati Kodi i isto cu napraviti i na njenom kompu gdje je Ubuntu.
Re: Kaffeine nema slike ni tona
Postano: 26 sij 2018, 17:13
Postao/la bertone
targavz je napisao/la:... ali kako mi je moja draga kcerkica tijekom blagdana darovala jedan zaheban Malwer pod bor

morao sam ...
Ako misliš da je tebi teško... nije, meni su moji za ovih tri tjedna školskih praznika pola stana demolirali
