Fedora 21
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Fedora 21
kako ti onda može dosadit OS koji radi savršeno? 
umjesto da ti dosade OS-evi kod kojih se moraš stalno nešto zahebavat da bi radili
umjesto da ti dosade OS-evi kod kojih se moraš stalno nešto zahebavat da bi radili
Re: Fedora 21
Shicy ta bolest se uz distrohoping zove i visak vremena...
Da nema vremena nebi dirao nego bi koristio kako je...
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
- bikerbj
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
- Spol: M
- OS: Arch Linux
- Lokacija: Bjelovar i okolica
Re: Fedora 21
shicy je napisao/la:zar nije smisao postojanja operacijskog sustava da radi?coolaid je napisao/la:meni očito dosadi distra čim radi bez greške![]()
je ali nesmije bit savršeno onda postaje dosadno....
- bikerbj
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
- Spol: M
- OS: Arch Linux
- Lokacija: Bjelovar i okolica
Re: Fedora 21
istina.....potvrđeno iz vlastitog iskustva....Yeti je napisao/la:Shicy ta bolest se uz distrohoping zove i visak vremena...Da nema vremena nebi dirao nego bi koristio kako je...
- vision
- Postovi: 1799
- Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
- Spol: ♂
- OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
- Lokacija: Zaljev svetaca
Re: Fedora 21
Da mi je jasno, nije
Kao što je ranije najavljeno (a i pisano ovdje) da se Fedora 21 dijeli na: Workstation, Server i Cloud;
Kao što je ranije najavljeno (a i pisano ovdje) da se Fedora 21 dijeli na: Workstation, Server i Cloud;
IzvorWorkstation: Fedora Workstation is closest to the traditional desktop product. However, what’s really interesting here is a stronger focus on developers who need a Linux workstation to get things done. This is targeted at “somebody who’s writing code for whatever use out in the world,” from student programmers to developers working in the enterprise.
- vision
- Postovi: 1799
- Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
- Spol: ♂
- OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
- Lokacija: Zaljev svetaca
Re: Fedora 21
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 93#p230893
Hoće tko sastaviti što za vijest?
Hoće tko sastaviti što za vijest?
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Fedora 21
Službeno objavljena Fedora 21
http://news.softpedia.com/news/Fedora-2 ... 6943.shtml
http://news.softpedia.com/news/Fedora-2 ... 6943.shtml
Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.