Fedora 21

Diskusije usko vezane uz Fedora i srodne distribucije (RHEL, CentOS...)

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
coolaid
Postovi: 327
Pridružen/a: 26 srp 2013, 07:31
Spol: M
OS: Arch
Lokacija:

Re: Fedora 21

Post Postao/la coolaid »

Je. :grin:
Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: Fedora 21

Post Postao/la shicy »

kako ti onda može dosadit OS koji radi savršeno? :D
umjesto da ti dosade OS-evi kod kojih se moraš stalno nešto zahebavat da bi radili :D
Avatar
Yeti
Postovi: 1253
Pridružen/a: 25 stu 2010, 15:19
Spol: M
OS: Fedora

Re: Fedora 21

Post Postao/la Yeti »

Shicy ta bolest se uz distrohoping zove i visak vremena... :) Da nema vremena nebi dirao nego bi koristio kako je...
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Avatar
bikerbj
Postovi: 729
Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
Spol: M
OS: Arch Linux
Lokacija: Bjelovar i okolica

Re: Fedora 21

Post Postao/la bikerbj »

shicy je napisao/la:
coolaid je napisao/la:meni očito dosadi distra čim radi bez greške :zamisljen
zar nije smisao postojanja operacijskog sustava da radi? :zbunj

je ali nesmije bit savršeno onda postaje dosadno....
Avatar
bikerbj
Postovi: 729
Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
Spol: M
OS: Arch Linux
Lokacija: Bjelovar i okolica

Re: Fedora 21

Post Postao/la bikerbj »

Yeti je napisao/la:Shicy ta bolest se uz distrohoping zove i visak vremena... :) Da nema vremena nebi dirao nego bi koristio kako je...
istina.....potvrđeno iz vlastitog iskustva.... :-D
Avatar
vision
Postovi: 1799
Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Spol:
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Lokacija: Zaljev svetaca

Re: Fedora 21

Post Postao/la vision »

Da mi je jasno, nije :mrgreen:

Kao što je ranije najavljeno (a i pisano ovdje) da se Fedora 21 dijeli na: Workstation, Server i Cloud;
Workstation: Fedora Workstation is closest to the traditional desktop product. However, what’s really interesting here is a stronger focus on developers who need a Linux workstation to get things done. This is targeted at “somebody who’s writing code for whatever use out in the world,” from student programmers to developers working in the enterprise.
Izvor
Avatar
vision
Postovi: 1799
Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Spol:
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Lokacija: Zaljev svetaca

Re: Fedora 21

Post Postao/la vision »

http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... 93#p230893
Hoće tko sastaviti što za vijest?
Avatar
calisto053
Moderator
Postovi: 5812
Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
Spol: M
OS: Mint 17.3 Cimet
Lokacija: ~/kauč

Re: Fedora 21

Post Postao/la calisto053 »

Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu. :-D
Avatar
bikerbj
Postovi: 729
Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
Spol: M
OS: Arch Linux
Lokacija: Bjelovar i okolica

Re: Fedora 21

Post Postao/la bikerbj »

spremna za preuzimanje.....večeras je gore....

https://getfedora.org/
Avatar
coolaid
Postovi: 327
Pridružen/a: 26 srp 2013, 07:31
Spol: M
OS: Arch
Lokacija:

Re: Fedora 21

Post Postao/la coolaid »

Ja se za vikend zabavljam s Fedorom 21 Xfce 8-)
Odgovori