Stranica: 2/3.
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 18:15
Postao/la shicy
evala
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 18:45
Postao/la Suko
Dobro nam dosao!
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:11
Postao/la Fugu
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:31
Postao/la Vl@do
Dobro_nam_ti_došao_kontrolor_zračne_plovidbe.
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:34
Postao/la bertone
Sad sam tek skužio, sve više i više štrajkaša kojima država ne da štrajkati na ovom forumu

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:41
Postao/la calisto053
Ma on je samo povučen i samozatajan, ni ne izlazi iz svog sobička

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:43
Postao/la Equilibrium
Zbog ovakvih prizora mi je nekad žao što nisam pilot..
No radi svega drugoga mi je drago što nisam..

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:51
Postao/la bertone
Equilibrium je napisao/la:Zbog ovakvih prizora mi je nekad žao što nisam pilot..
Imaš pravo, stvarno ima cool kofer

Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 20:53
Postao/la Equilibrium
Kofer je toliko cool da su se i stjuardese, pardon...Domaćice leta..Odlučile prikrpati deranu sa cool koferom..
btw. jedno offtopic pitanjce..
Kad otvorim pojedinosti u središtu upravljanja, pod procesor mi piše:
Intel® Core™ i3 CPU M 380 @ 2.53GHz × 4
Šta imam 4 jezgre? To bug il ja fakat imam dvije više od onog kaj sam mislil da imam?
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Postano: 23 stu 2013, 21:03
Postao/la bertone
nije bug, imaš dvije stvarne i dvije virtualne jezgre jer imaš i3 CPU, da imaš recimo Pentium ove dvije virtualne bi ti bile isključene