Stranica: 2/2.

Re: Open Mandriva 20130513

Postano: 17 sij 2014, 09:09
Postao/la Abzeenth
Ma gotovo je, sad se uvalio, čim je spomenuo recenziju mora ju napisati. :D
Ako ne napiše, saznat ćemo gdje živi i doći mu doma...po recenziju :D :twisted:

Re: Odg: Open Mandriva 20130513

Postano: 17 sij 2014, 17:40
Postao/la calisto053
Suko je napisao/la:Oćemo recenziju! Oćemo recenziju!
:thmbs-up
Sad vi
:thumbs-up

Re: Open Mandriva 20130513

Postano: 19 sij 2014, 22:39
Postao/la fridrik
Polako! :-)

Dobro dobro, kad ste navalili ...
Samo da prođe bar tjedan dana od instalacije. Možda naletim na neki ozbiljniji bug.
Zasad nisam :zabrinut

Dotad pozdrav!