Kako izgleda vaš desktop
Moderator/ica: Moderatori/ce
- laufer84
- Postovi: 98
- Pridružen/a: 26 vel 2011, 16:52
- Spol: M
- OS: LMDE 6 Faye
- Lokacija: Ahrbrück,DE
- Kontakt:
Re: Kako izgleda vaš desktop
Bolje i to nego nacionalistički ratovi između ubunta i debiana,gnoma i kde ili linuxa i windowsa

HP Pavilion 15
Intel core i5 8GB
Nvidia geforce MX150 2gb
Intel HD graphics 8GB
SSD 250 GB
HD 1 TB
LMDE 64 bit
Intel core i5 8GB
Nvidia geforce MX150 2gb
Intel HD graphics 8GB
SSD 250 GB
HD 1 TB
LMDE 64 bit
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Kako izgleda vaš desktop
Znam da je offtopic i da se ponavljam ali još jednom moram izrazit svoju antipatiju, da ne kažem gađenje, prema ovom flat trendu. Tako w8 :izbljuv:
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Meni je flat isto iritantan (to mi izgleda kao nekoliko koraka unatrag u razvoju dizajna, daleko normalnije izgledaju normalne trodimenzionalne, realistične ikone) ali o ukusima se ne raspravljaCooleech je napisao/la:Znam da je offtopic i da se ponavljam ali još jednom moram izrazit svoju antipatiju, da ne kažem gađenje, prema ovom flat trendu. Tako w8 :izbljuv:
Evo jedne cool stranice vezano za ovu tematiku
- vision
- Postovi: 1799
- Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
- Spol: ♂
- OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
- Lokacija: Zaljev svetaca
Re: Kako izgleda vaš desktop
Bitno je da radi, a hoće li biti flat ili neki drugi dizajn, .... mi se
napraviš onako kako ti se trenutno sviđa i miran!
Odijelo ne čini čovjeka.
Odijelo ne čini čovjeka.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Zato je meni defaultna tema KDEa 5 odvratnaCooleech je napisao/la:Znam da je offtopic i da se ponavljam ali još jednom moram izrazit svoju antipatiju, da ne kažem gađenje, prema ovom flat trendu. Tako w8 :izbljuv:
Re: Kako izgleda vaš desktop
Nema veće religije od istine!
- vision
- Postovi: 1799
- Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
- Spol: ♂
- OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
- Lokacija: Zaljev svetaca
Re: Kako izgleda vaš desktop
Može li se napraviti da to izgleda kao 1 desktop? Dodavanjem custom rezolucije? Samo pitambertone je napisao/la:Sila me natjerala da malo proširim radnu površinu


