mixx player

Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
dragolas
Postovi: 170
Pridružen/a: 04 vel 2012, 10:08

mixx player

Post Postao/la dragolas »

Pozdrav svima
Linux Bodhi je instaliran na PC,instalirao sam mixx player i nemam zvuka,zna li neko u čemu je kvaka. inače youtube,mini tube,clementine i sve ostalo ispravno radi,ili vlc, samo na mixx playeru,mix dj,kako već hoćete nemam zvuka,ako ko zna i može pomoći,hvala
dragolas
Postovi: 170
Pridružen/a: 04 vel 2012, 10:08

Re: mixx player

Post Postao/la dragolas »

ipak sam uspio,hvala svima
Avatar
Cooleech
Moderator
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Lokacija: /hrvatska/solin/

Re: mixx player

Post Postao/la Cooleech »

Ne, ne.. hvala tebi što si to podjelio s nama. :ne_ne
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
dragolas
Postovi: 170
Pridružen/a: 04 vel 2012, 10:08

Re: mixx player

Post Postao/la dragolas »

na opcijama,soun hardver,trebalo je samo zamjeniti izlazni zvuk,ili put zvuka,kako već,opcija master,umjesto hd,umjesto hd generic,stavio sam
hda ati sb,to znači valjda da je trebao prepoznati moju zvučnu karticu
dragolas
Postovi: 170
Pridružen/a: 04 vel 2012, 10:08

Re: mixx player

Post Postao/la dragolas »

znači samo u postavkama treba postaviti izlaz koji ima računalo,ništa posebno,nisam se igrao pa sam mislio da je nešto važnije.
dragolas
Postovi: 170
Pridružen/a: 04 vel 2012, 10:08

Re: mixx player

Post Postao/la dragolas »

A što se tiče Bodhi linuxa meni je od svih najdraži,lagan,jednostavan,da se urediti lijepo i jednostavno i sve je stabilno za sad,ništa se ne ruši i ne prekida ,bar za ovih deset dana,to mi je već jedno deseti linux i mislim da je to ono što tražim i ne mjenjam,doduše,neke nisam ni znao instalirati. svaki je početak težak,ali nemam kraj sebe učitelja pa sam eto sam koliko sam mogao ušao u svjet linuxa i za sad bodhi mi zakon.
Odgovori