[RIJEŠENO] film mi nema tona

Audio, video, codeci...

Moderator/ica: Moderatori/ce

dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

evo sad ide,javim kad odradi
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

evo da se pohvalim da sam uz vašu pomoć dobio ton na filmu,idem još jedan odraditi,pozdrav svima i hvala,da moram i zahvale dati,poz
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: [RIJEŠENO] film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

HVALA shrike
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

ispred ovog posta sam maknuo riješeno jer to mi je bilo za windovs a sad mi treba za linux,sve sam uredno skinuo ali kad ga želim instalirati na računalo nema mi nigdje za setup,sad me zanima kako ga instalirati jer mi nigdje nedaje tu opciju,proguglo sve moguće po forumima ali riješenje ne pronalazim
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: film mi nema tona

Post Postao/la Suko »

Instaliraj Avidemux normalno iz repizitorija. Dalje je sve isto ko i na Windowsima.
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

malo me buni taj reprizitorij,što je to,sad sam si otvorio primjer program dremset za ubacivanje liste u dreambox ali pomoću wine,neznam što je reprizitor
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

ma sad sam skužio što je to,riješeno i instaliro sam iz direktorija programa,sve ok,poz
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: [RIJEŠENO]film mi nema tona

Post Postao/la Suko »

Sad si lijepo odvoji vremena i pročitaj ovo:
http://wiki.open.hr/wiki/Instalacija_i_ ... e_softvera
dajac59
Postovi: 382
Pridružen/a: 22 ožu 2013, 10:55
Spol: 3

Re: [RIJEŠENO]film mi nema tona

Post Postao/la dajac59 »

čito sam to,budem još jedanput,poz
Zaključano