[RIJEŠENO] film mi nema tona
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: film mi nema tona
evo sad ide,javim kad odradi
Re: film mi nema tona
evo da se pohvalim da sam uz vašu pomoć dobio ton na filmu,idem još jedan odraditi,pozdrav svima i hvala,da moram i zahvale dati,poz
Re: [RIJEŠENO] film mi nema tona
HVALA shrike
Re: film mi nema tona
ispred ovog posta sam maknuo riješeno jer to mi je bilo za windovs a sad mi treba za linux,sve sam uredno skinuo ali kad ga želim instalirati na računalo nema mi nigdje za setup,sad me zanima kako ga instalirati jer mi nigdje nedaje tu opciju,proguglo sve moguće po forumima ali riješenje ne pronalazim
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: film mi nema tona
Instaliraj Avidemux normalno iz repizitorija. Dalje je sve isto ko i na Windowsima.
Re: film mi nema tona
malo me buni taj reprizitorij,što je to,sad sam si otvorio primjer program dremset za ubacivanje liste u dreambox ali pomoću wine,neznam što je reprizitor
Re: film mi nema tona
ma sad sam skužio što je to,riješeno i instaliro sam iz direktorija programa,sve ok,poz
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: [RIJEŠENO]film mi nema tona
Sad si lijepo odvoji vremena i pročitaj ovo:
http://wiki.open.hr/wiki/Instalacija_i_ ... e_softvera
http://wiki.open.hr/wiki/Instalacija_i_ ... e_softvera
Re: [RIJEŠENO]film mi nema tona
čito sam to,budem još jedanput,poz