Pozdrav od još jednog Newbia
Moderator/ica: Moderatori/ce
Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobro nam dosao!
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobronamdošao uz prigodni link: http://www.flightradar24.com/45.11,15.98/7
Where there is a gui there's a way.
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Dobro_nam_ti_došao_kontrolor_zračne_plovidbe.
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Sad sam tek skužio, sve više i više štrajkaša kojima država ne da štrajkati na ovom forumu 
- calisto053
- Moderator
- Postovi: 5812
- Pridružen/a: 25 ožu 2012, 14:29
- Spol: M
- OS: Mint 17.3 Cimet
- Lokacija: ~/kauč
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Ma on je samo povučen i samozatajan, ni ne izlazi iz svog sobička


Abzeenth je napisao/la:Dobro onda. Baš me briga. Krepajte od offtopica.
jurastublic je napisao/la:Ovaj thread me podsjeća na krepanu mačku. Treba to pokupit lopatom i zakopat. Onda dezinficirati lopatu.
- Equilibrium
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 23 stu 2013, 16:35
- Spol: M
- OS: Linux Ubuntu 12.04
- Lokacija: Sisak
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Zbog ovakvih prizora mi je nekad žao što nisam pilot..
No radi svega drugoga mi je drago što nisam..
No radi svega drugoga mi je drago što nisam..
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Imaš pravo, stvarno ima cool koferEquilibrium je napisao/la:Zbog ovakvih prizora mi je nekad žao što nisam pilot..
- Equilibrium
- Postovi: 14
- Pridružen/a: 23 stu 2013, 16:35
- Spol: M
- OS: Linux Ubuntu 12.04
- Lokacija: Sisak
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
Kofer je toliko cool da su se i stjuardese, pardon...Domaćice leta..Odlučile prikrpati deranu sa cool koferom..
btw. jedno offtopic pitanjce..
Kad otvorim pojedinosti u središtu upravljanja, pod procesor mi piše:
Intel® Core™ i3 CPU M 380 @ 2.53GHz × 4
Šta imam 4 jezgre? To bug il ja fakat imam dvije više od onog kaj sam mislil da imam?
btw. jedno offtopic pitanjce..
Kad otvorim pojedinosti u središtu upravljanja, pod procesor mi piše:
Intel® Core™ i3 CPU M 380 @ 2.53GHz × 4
Šta imam 4 jezgre? To bug il ja fakat imam dvije više od onog kaj sam mislil da imam?
Re: Pozdrav od još jednog Newbia
nije bug, imaš dvije stvarne i dvije virtualne jezgre jer imaš i3 CPU, da imaš recimo Pentium ove dvije virtualne bi ti bile isključene